GeForce NOW powered by GAME+ için 3 Aylık Yeni Bir Paket Duyuruldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
GeForce NOW powered by GAME+

Ülkemizde GeForce NOW powered by GAME+ adıyla hizmet veren GeForce NOW’a 3 aylık yeni bir paket geldi. GeForce NOW powered by GAME+ adıyla ülkemize giriş yapan bulut oyun servisi bildiğiniz gibi 74.9 TL’lik aylık abonelik ücretiyle geçtiğimiz aylarda hizmete açılmıştı. Fakat 74.9 TL’lik abonelik ücreti kullanıcıların tepkisini çekmiş olsa da, Türkiye’de kullanılama sunulması için hazırlanan […]

Devamı: GeForce NOW powered by GAME+ için 3 Aylık Yeni Bir Paket Duyuruldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

60TL biraz daha kabul edilebilir bir fiyat. Uzun süreli kullanım yerine masaüstü bilgisayarından uzak olup taşınabilir cihazında kütüphanesini oynamak isteyenler için mantıklı. Onun dışında çok mantıklı değil çünkü hala internet+GFN+Kütüphane fiyatıyla insanı soğutuyor biraz. Yine de hiçbirinin bedava olacak hali yok mali durum belli.

60TL biraz daha kabul edilebilir bir fiyat. Uzun süreli kullanım yerine masaüstü bilgisayarından uzak olup taşınabilir cihazında kütüphanesini oynamak isteyenler için mantıklı. Onun dışında çok mantıklı değil çünkü hala internet+GFN+Kütüphane fiyatıyla insanı soğutuyor biraz. Yine de hiçbirinin bedava olacak hali yok mali durum belli.
Kur farkından dolayı oyun bilgisayarlarının fiyatını düşününce aslında çok makul bir rakam. Oyun bilgisayarı almak isteyen birinin evinde elbet internet oluyor. İndirimlerden toplanan oyunlarla keyifli zaman geçirilebilir. Bence asıl sorun her oyunun bu sistemde olmaması.

Türkiye'de iyi ve stabil internet yaygın olsaydı kur farkına oranla gerçekten çok iyi bir fiyat olurdu. Umarım bu tür hizmetler daha çok yaygınlaşır.

Ben GFN kullanabilmek için türktelekom olan internetimi iptal ettirdim ve türknet'e geçtim. Şuan 75Mbps alıyorum.

Yaklaşık 700-800TL'lik de oyun satın aldım diyebilirim. Tek sıkıntı hangisini oynayacağımı bazen şaşırıyorum :)

Gidip PC'ye 15-20k vermek istemediğimden yaptım bunları. Oyunlar zaten yine benim oyunlarım.

Ayın 19'unda 3 aylık paketim bitiyor, biter bitmez uzatırım.

Geri
Yukarı