GeForce NOW Premium almak mantıklı mı?

Sadece o değil şu da önemli:

Hocam benim değerler nasıl? (superonline fiber kullanıyorum)

1673118912793.png

B ve hatta duruma göre A bile kötü bir değer sayılabiliyor hocam. C bence hiç iyi değil.

Şu an GFN kullanırken görüntü kalitesinde hiç sorun yaşamıyorum. Her şeyi fulluyorum. Peki ben bu bağlantıyı nasıl daha iyi hale getirebilirim. Ethernet kablosu ile ilgili olabilir mi?

2. kez yaptım,
1673119121172.png

TTNET kullandığım zamanlar F alıyordum....... Hiç hatırlamak istemiyorum o zamanları :D
Ben TTNET kullandığımız zaman 5-6 yaşında olduğum için durum ne bilmiyorum fakat şu an Turkcell ile 100MBPS internette "A" alıyorum.

Şu an GFN kullanırken görüntü kalitesinde hiç sorun yaşamıyorum. Her şeyi fulluyorum. Peki ben bu bağlantıyı nasıl daha iyi hale getirebilirim. Ethernet kablosu ile ilgili olabilir mi?

2. kez yaptım,
Eki Görüntüle 1626175
ISS(Internet Servis Sağlayıcıs(Turkcell, Turknet vb.)), Ethernet bağlantısı ve modem bunları etkiliyor hocam.

Ben TTNET kullandığımız zaman 5-6 yaşında olduğum için durum ne bilmiyorum fakat şu an Turkcell ile 100Mbps internette "A" alıyorum.

ISS(Internet Servis Sağlayıcıs(Turkcell, TurkNet vb.)), Ethernet bağlantısı ve modem bunları etkiliyor hocam.

15metre Ethernet kablosu kullanıyorum belki bununla ilgili olabilir markasız dandik bir şey. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı