GeForce NOW Premium İçin Günlük Paket Geldi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
NVIDIA GeForce NOW Premium Günlük Paket Geldi

GeForce NOW Premium servisi için günlük paket satışa açıldı. Oyunculara aylık ve 3 aylık periyotlarda sunulan bulut tabanlı hizmet, artık günlük plana da ev sahipliği yapacak. Türkiye’de PC’den mobile bulut tabanlı oyun hizmeti sunan NVIDIA, yenilikler sunmaya devam ediyor. Ülkemizde Turkcell operatörünün de destekleriyle GAME+ markasıyla faaliyetine başlayan servis, yeni oyunlara kucak açmaya devam ederken […]

Devamı: GeForce NOW Premium İçin Günlük Paket Geldi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Böyle bir ülke altyapısında daha fazla kullanılacağını sanmıyorum, en fazla 1 sene sonra tamamiyle iptal olur.

4 saat sonra yeniden premium dahi olsan sıra bekleyeceğim bir üyelik almak yerine. İnternet kafeye giderim "Ahmet emmi masa 24 3 saat aç" derim.

Böyle bir ülke altyapısında daha fazla kullanılacağını sanmıyorum, en fazla 1 sene sonra tamamiyle iptal olur.
Ben kullandım aslında oldukça güzel fakat Turkcell altyapısı muhtemelen yoğunluğu kaldıramıyor. 40 mbps Vodafone Net kullanıyorum ve internete kimse bağlanmamasına rağmen sık sık Geforce Now'da drop ve bağlantı kopması yaşadım. Bu arada İnternetimin stabilliğinden eminim.
Sorun Turkcell tarafında çözüldüğü gün kullanılır ama bu sorunlar devam ederken bulaşılmaz. Defalarca rank kaybettim bu yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı