GeForce NOW Premium İçin Günlük Paket Geldi

Hangi internet kafede Titan bir ekran kartı var ya da güncel oyunlar ? O bir seçenek değil.
Niğde gibi fakir şehirde bile internet kafelerde rtx 2070 gibi kartlar varsa büyük şehirlerde elbet güzel bir sistem + korsanda olsa oyunlara ekstra para vermeden oynayabiliyorsun. Ya toplumdan izole bir yerde yaşıyorsun yada Turkcell in adamısın.

Ben internet kafeye gitmeyeli 10 sene olmuştur, gittiğim zamanda pek iç açıcı değildi durumları. Her ulaşilabilir konumda o şekilde PC'ler olduğunu sanmıyorum.

Basic paketin süresi de 30 dakikaya düşürülmüş. Diğer sunucularda hala 1 saat. Araya kaynatmaya çalışmışlar gibi.

NVIDIA GeForce NOW Premium Günlük Paket Geldi

GeForce NOW Premium servisi için günlük paket satışa açıldı. Oyunculara aylık ve 3 aylık periyotlarda sunulan bulut tabanlı hizmet, artık günlük plana da ev sahipliği yapacak. Türkiye’de PC’den mobile bulut tabanlı oyun hizmeti sunan NVIDIA, yenilikler sunmaya devam ediyor. Ülkemizde Turkcell operatörünün de destekleriyle GAME+ markasıyla faaliyetine başlayan servis, yeni oyunlara kucak açmaya devam ederken […]

Devamı: GeForce NOW Premium İçin Günlük Paket Geldi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Ben günlüğünü 1 TL'den satıyorum hala piyasanın tekeli benim.

Yeni konular

Geri
Yukarı