GeForce NOW saatte kaç GB internet tüketir?

Ayem Puro

Decapat
Daha fazla  
Telefon internetimle GeForce NOW kullanıyorum. 5 GB internetim kaldı o yüzden saatte kaç GB internet yiyor onu araştırdım. Fakat 2022'den kalma bir şey bulamadım. Sadece eski 2020 vb. yerlerden buldum ve o zamanlar TR serveri yokken yazmışlar bunu. Şu an merak ediyorum.

GeForce NOW saatte kaç GB internet tüketir. Ben denediğimde dakikada 2 MB falandı fakat hatalıda olabilirim.

Telefon internetimle GeForce NOW kullanıyorum. 5 GB internetim kaldı o yüzden saatte kaç GB internet yiyor onu araştırdım. Fakat 2022'den kalma bir şey bulamadım. Sadece eski 2020 vb. yerlerden buldum ve o zamanlar TR serveri yokken yazmışlar bunu. Şu an merak ediyorum.

GeForce NOW saatte kaç GB internet tüketir. Ben denediğimde dakikada 2 MB falandı fakat hatalıda olabilirim.

Ayarlar kısmında saate yaklaşık kaç GB harcayacağı yazması lazım.

Senin ayarlardan koyduğun internet hızına göre değişkenlik gösterir. 50Mbps'de yaklaşık saatte 10 GB internet harcayabilmektedir.

Özel ayar yapıldığında saatte yaklaşık kaç GB kullanacağını gösteriyor fakat internet miktarı kısıtlı ise kullanmayın.

75 Mbps kalitede saatlik 20 GB civarında internet tüketiyordu özel ayarda. @437935'in de dediği gibi yazıyor da benim tavsiyem eğer internetin sınırlıysa GeForce NOW kullanma, yetmez. Aylık 1500 GB üzerinde internet kullanımım var GeForce NOW'dan dolayı.

Geri
Yukarı