GeForce NOW sırası ilerlemiyor

Shadow4EAD

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar fark ettiniz mi bilmiyorum ama son iki haftadır GeForce NOW'a bir şey oldu sıra 10 kişi kalan kadar normal ilerliyor, 10'dan sonra birden yavaşlıyor. 3 saate bir kişilik yer açılıyor. Ne yapmaya çalışıyor bunlar? Premium almak istiyorum ama çoğu kişi Premium'da bile sıra olduğunu söylemiş aranızda yakın zamanda alan var mı? Ona göre alacağım.

Yaklaşık 10 gündür Premium kullanıyorum. Sadece bir kere akşam saatinde 10 kişilik sıra olmuştu ama 1 dakika içinde bitti. Onun dışında hiç sırayla karşılaşmadım.

Arkadaşlar fark ettiniz mi bilmiyorum ama son iki haftadır GeForce NOW'a bir şey oldu sıra 10 kişi kalan kadar normal ilerliyor, 10'dan sonra birden yavaşlıyor. 3 saate bir kişilik yer açılıyor. Ne yapmaya çalışıyor bunlar? Premium almak istiyorum ama çoğu kişi Premium'da bile sıra olduğunu söylemiş aranızda yakın zamanda alan var mı? Ona göre alacağım.
EU'da oynayın hocam böyle sıkıntılar yok. Performans bile daha iyi.

Nasıl yapacağım bilmiyorum kısaca anlatır mısınız hocam?

Nasıl yapılıyor hocam?

Öncelikle NVIDIA'nın kendi hesabını açıyorsun yeni sıfırdan. Sonra VPN indiriyorsun. VPN ile GeForce NOW'a giriyorsun sıranı bekliyorsun 5 dakika sonra oyuna giriyorsun girdikten sonra VPN'i kapatıp oyuna devam ediyorsun. Oyun biterken VPN'i geri açıyorsun bu kadar.

Hocam Türkiye sunucularında sıra beklemeden oyuna girmek istiyorsanız gece 12den sonra oyuna girin.Gece saatlerinde sıra olmuyor insanlar uyudukları için.VPN ile EU sunucularında oynarken ise akşam saat 11den sonra ertesi gün sabah saat öğlen 12 1'e kadar sıra olmuyor olsa bile 20-30 kişi falan oluyor.Bu da max 5dk bekleme süresi.Eğer türkiye sunucularında premium alamıyorsanız Kesinlikle VPN ile bağlanıp EU sunucusunda oynayın.Hem sıra beklemiyorsunuz hem de 1 saat oynuyorsunuz.Biraz fazla gecikme var ama oynanışa engel değil hikayeli,single oyunlar veya hard online oyun oynamıyorsanız sorun etmiyor.
Yaklaşık iki yıldır geforce now kullanıcısı olarak söylüyorum bunları.Deneyimlerim bu yönde.

Hocam Türkiye sunucularında sıra beklemeden oyuna girmek istiyorsanız gece 12'den sonra oyuna girin. Gece saatlerinde sıra olmuyor insanlar uyudukları için. VPN ile EU sunucularında oynarken ise akşam saat 11'den sonra ertesi gün sabah saat öğlen 12 1'e kadar sıra olmuyor olsa bile 20-30 kişi falan oluyor. Bu da Max 5dk bekleme süresi. Eğer Türkiye sunucularında Premium alamıyorsanız kesinlikle VPN ile bağlanıp EU sunucusunda oynayın. Hem sıra beklemiyorsunuz hem de 1 saat oynuyorsunuz. Biraz fazla gecikme var ama oynanışa engel değil hikayeli, Single oyunlar veya hard Online oyun oynamıyorsanız sorun etmiyor.
Yaklaşık iki yıldır GeForce NOW kullanıcısı olarak söylüyorum bunları. Deneyimlerim bu yönde.

Saat 23-24 suları EU sunucularında 400 kişi oluyor. Akşam 9'a kadar hiç sıra olmuyor.

Hocam geçen yıl itibariyle uygulamayı kullanmayı bıraktım.Değişmiş olabilir sıra saat durumları genellikle gece,sabahın erken saatleri sıra olmuyordu ben kullanırken.

Geri
Yukarı