GeForce Now "sisteminiz akış yayınlamaya yetecek minimum gerekleri karşılamıyor" hatası

Sistemin yetip yetmemesiyle bir alakası yok. Daha üst düzey sistemim var bende de böyle oluyor aşağıdakini yapmayınca.

Entegre grafik seç ve uygula.

Eki Görüntüle 764934

Fakat ekran kartım NVIDIA değil.

Laptopsa güç tasarrufuna alıp dener misin dahili grafiği kullanması için.

Laptop değil.

Dostum arkadaşın yazdığı sorun GeForce Now'un hız testiyle alakalı bir sorunu bilgisayar sistemiyle alakalı bir şey yok bana da çıkıyor yine de devam et diyorum düzeliyor.

Ona yine de devam et dediğimde orayı geçiyor sonra diyor.

Hatayı okudun mu gerçekten? Kendin yazdın sorunu. Demek ki sistem yetersiz...

Anladığım kadarıyla GeForce Now'un minimum sistem gereksinimleri yetiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum arkadaşın yazdığı sorun GeForce Now'un hız testiyle alakalı bir sorunu bilgisayar sistemiyle alakalı bir şey yok bana da çıkıyor yine de devam et diyorum düzeliyor.
Interneti yavaş işte. Sistem bilgisayardan ibaret bir şey değilki.
---------
Chrome'da denedim, Edge'de denedim, Opera'da denedim.
Hocam sanırım Chrome kullanmadığınız için olmuyor sizde ben Chrome ile deniyorum bende oluyor.

Son düzenleme:
Fakat ekran kartım NVIDIA değil.
Aramaya Grafik Ayarları yaz, çıkan yerde Gözata bas ve GeForce Now'u ekle. Ondan sonra GeForce Now yazan yerde Seçeneklere bas ve Güç tasarrufunu seç. Bir de böyle dene.

asd.PNG

Aramaya Grafik Ayarları yaz, çıkan yerde Gözata bas ve GeForce Now'u ekle. Ondan sonra GeForce Now yazan yerde Seçeneklere bas ve Güç tasarrufunu seç. Bir de böyle dene.

Eki Görüntüle 765686
bilgisayarım windows 7
Hocam, uygulama hakkında bir şey söyleyemeceğim ama belki buradan oynayabilirsiniz:
1- Linke gidin: Now Download GeForce NOW Cloud Gaming on all Devices
2- Chromebook yazısının oradaki launch butonuna basın.
oldu oyun 14 dakika kaldı felan dedi bekledim o bitti ondan sonra baklava dilimi gibi şekili olan ekranda kaldı
Hocam, uygulama hakkında bir şey söyleyemeceğim ama belki buradan oynayabilirsiniz:
1- Linke gidin: Now Download GeForce NOW Cloud Gaming on all Devices
2- Chromebook yazısının oradaki launch butonuna basın.
dostum evet oldu fakat csgo 200 - 300 fps çok güzel fakat counter strike 1.6(örnek) açıcagım zaman
şifrelenmiş felan diyor
resim_2020-12-05_170858.png

Son düzenleme:

Windows için GeForce Now sistem gereksinimleri​

• 64 Bit Windows 7 ve üzeri (32 Bit işletim sistemleri desteklenmiyor)
  • Çift çekirdekli ve en az 2.0 GHz hızında işlemci.
  • 4 GB RAM bellek.
  • DirectX 11 desteği bulunan ekran kartı.
  • NVIDIA GeForce 600 ve üzeri.
  • AMD Radeon HD 3000 ve üzeri.
  • Intel HD Graphics 2000 ve üzeri.
Öte yandan NVIDIA GeForce GTX 880M, 870M, 860M, 850M, 840M, 830M, 820M, and 800M ekran kartlarının desteklenmediği bildirildi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı