Çözüldü GeForce NOW "Sisteminiz, akış yayınlamaya yetecek minimum gerekleri karşılamıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerkeLucky

Decapat
Daha fazla  
Selam, ben 5-6 ay önce GeForce Now kullanıyordum ama şimdi kullanmak istediğimde bu hata ile karşılaşıyorum. Önceden böyle bir hata yoktu, sıkıntısız kullanıyordum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem bilgilerim:
  • i5-5200U 2.20GHz,
  • 4 GB RAM,
  • NVIDIA GeForce 920M 2 GB.

Dosya Ekleri

• Screenshot_52.png
    Screenshot_52.png
    100,1 KB · Görüntüleme: 83
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selam, ben 5-6 ay önce GeForce Now kullanıyordum ama şimdi kullanmak istediğimde bu hata ile karşılaşıyorum. Önceden böyle bir hata yoktu, sıkıntısız kullanıyordum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem bilgilerim:
  • i5-5200u 2.20GHz,
  • 4 GB RAM,

NVIDIA Denetim Masası'na gir program ekleme kısmından GeForce Now'u seç. Oradan dahili grafik birimini seç. Bu kadar.

Sistem bilgilerim:
  • i5-5200u 2.20GHz,
  • 4 GB RAM,

NVIDIA Denetim Masası'na gir program ekleme kısmından GeForce Now'u seç. Oradan dahili grafik birimini seç. Bu kadar.

Çözüm

Dosya Ekleri

• Screenshot_53.png
    Screenshot_53.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 229
  • Screenshot_53.png
    Screenshot_53.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 220
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı