GeForce Now sisteminiz akış yayınlamaya yetecek minimum gerekleri karşılamıyor

Meyday06

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba gördüğüm kadarıyla teorik olarak bilgisayarım GeForce Now sistem gereklerini karşılıyor ancak bu şekilde uyarı alıyorum. Nedenini anlamadım.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Aşağıya sistem özelliklerimi bırakıyorum lütfen fikri olmayan görüş belirtmesin.

siss.jpg

Adsız.jpg

sssssss.jpg

benimde 50/4mbit internetime yetersiz diyor :D ayrica uyelik actiginiz email adresi kullanici isminiz oluyor. support chat e falan baglandim 5 gundur degistirmediler.
ismi bilinen kisilerin isimlerini tut gerisini sal istedigimiz ismi alalim

Ben de ilk denediğimde aynı hatayı verdi, kapattım programı ve birkaç saat sonra denediğim zaman sorun çıkmadı hiç. Sanırım yazılımsal ufak tefek sıkıntılar bunlar.

720p'ye geçtiğimden düzeldi, bir dene istersen.

Merhabalar dostum. İşlemcinizin ekran kartı varsa ona geçin yoksa ne olacağını bilmiyorum. Tarih ve saati oto ayarla. Bende düzeldi öyle yapınca. Ara sıra girmezse oyunu masaüstüne kaydet ve masaüstünden yönetici olarak aç ve normal olarak çok fazla tıklarsan düzelir.

benimde 50/4mbit internetime yetersiz diyor :D ayrica uyelik actiginiz email adresi kullanici isminiz oluyor. support chat e falan baglandim 5 gundur degistirmediler.
ismi bilinen kisilerin isimlerini tut gerisini sal istedigimiz ismi alalim
Ben program ayarlarından test yaptım kare kaybı hariç herşeye olur diyor yani uygun ama o bitek 99 kırmızı gösteriyor neden acaba ? Yani oyuna falan girmedim yada yayın vs..
Ben'de ilk denediğimde aynı hatayı verdi kapattım programı ve bir kaç saat sonra denediğim zaman sorun çıkmadı hiç, sanırım yazılımsal ufak tefek sıkıntılar bunlar.
Oyun yüklü ama steamde yükle diyor tekrardan acaba bu yüklemeyi bağlandığımız sistem vs.neyse orayamı yüklüyor ?

Aslında çok basit yöntemi var dostum. NVIDIA denetim masasındaki her şeyi otomatik seç yapıyorsun görüntü ayarlarında ise gelişmiş olanı seçiyorsun.

Geri
Yukarı