GeForce Now sisteminiz akış yayınlamaya yetecek minimum gerekleri karşılamıyor

Meyday06

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba gördüğüm kadarıyla teorik olarak bilgisayarım GeForce Now sistem gereklerini karşılıyor ancak bu şekilde uyarı alıyorum. Nedenini anlamadım.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Aşağıya sistem özelliklerimi bırakıyorum lütfen fikri olmayan görüş belirtmesin.

siss.jpg

Adsız.jpg

sssssss.jpg

Sanırım ekran kartından kaynaklanıyor aynı sıkıntı bendede var atı radeon x1550 256mb bellek li kendi catalyst control center dan sanırım yapabiliyormuşuk ama benimki çok eski sürüm ve güncellemesini beceremedim
Sanırım ekran kartından kaynaklanıyor aynı sıkıntı bendede var atı radeon x1550 256mb bellek li kendi catalyst control center dan sanırım yapabiliyormuşuk ama benimki çok eski sürüm ve güncellemesini beceremedim
Eğer düzeltebilen olursa nolur yazın nasıl yaptığınız

Sanırım ekran kartından kaynaklanıyor aynı sıkıntı bende de var ATI Radeon X1550 256MB bellekli kendi Catalyst Control Center'dan sanırım yapabiliyormuşuk ama benimki çok eski sürüm ve güncellemesini beceremedim.

Eğer düzeltebilen olursa ne olur yazın nasıl yaptığınız.

Hocam neredeyse 2 ay olmuş :D
Sanırım ekran kartından kaynaklanıyor aynı sıkıntı bende de var ATI Radeon X1550 256MB bellekli kendi Catalyst Control Center'dan sanırım yapabiliyormuşuk ama benimki çok eski sürüm ve güncellemesini beceremedim.

Eğer düzeltebilen olursa ne olur yazın nasıl yaptığınız.

Ben düzelttim.Denetim Masası'ndan görüntü bağdaştırıcılarına gelin sonra Intel'in HD Graphics serisinden hangi dahili grafik biriminiz varsa sağ tık yapıp kaldırın.Sonra giriyor Geforce Now’a,umarım yardımcı olabilmişimdir :)

Hocam neredeyse 2 ay olmuş :D

Ben düzelttim. Denetim Masası'ndan görüntü bağdaştırıcılarına gelin sonra Intel'in HD Graphics serisinden hangi dahili grafik biriminiz varsa sağ tık yapıp kaldırın. Sonra giriyor GeForce NOW'a, umarım yardımcı olabilmişimdir :)

Hocam dediğiniz oluyor ama benim işlemcide ekran kartı özelliği yok ekran kartını iptal edersem görünütüyü bir daha getiremeyebilirim

Geri
Yukarı