GeForce Now Steam-EpicGames-Uplay

Dolphyns5

Decapat
Arkadaşlar herkese selam, benim bir sorum olacak. Bildiğiniz gibi bir GeForce Now furyası başladı. Şimdi benim Epic Games hesabımda For Honor var fakat ben Now'un arayüzünden For Honor'a ulaştığımda iki farklı For Honor karşıma çıkıyor. Birisine tıkladığımda Uplay, birisine tıkladığımda ise Steamdan açıyor. Soruma geçiyorum, ben For Honor'u Epic Games hesabımla nasıl açabilirim?

Kısa bir araştırmayla nasıl olduğunu buldum hatta kendim de yapıp Epic Games'den FS19 da oynadım tam olarak konuyu toparlayınca buraya yazacağım merak etmeyin :)
s
1)Geforce now'a giriyoruz ve epic games oyunlarından birini kütüphanemize ekleyip çalıştırıyoruz (World War Z, Fortnite, vs)
2)Epic Games'in giriş yapma bölümüne geldiğinizde sol altta bulunan ayarlar simgesine tıklıyoruz, buradan "Enable Debug Logging" seçeneğine tik atıp restarta basıyoruz ve hesabımıza giriyoruz

Son düzenleme:
Kısa bir araştırmayla nasıl olduğunu buldum hatta kendim de yapıp Epic Games'den FS19 da oynadım tam olarak konuyu toparlayınca buraya yazacağım merak etmeyin :)
s
1)Geforce now'a giriyoruz ve epic games oyunlarından birini kütüphanemize ekleyip çalıştırıyoruz (World War Z, Fortnite, vs)
2)Epic Games'in giriş yapma bölümüne geldiğinizde sol altta bulunan ayarlar simgesine tıklıyoruz, buradan "Enable Debug Logging" seçeneğine tik atıp restarta basıyoruz ve hesabımıza giriyoruz
Hata veriyor. Mesela Fortnite'ı çalıştırıp dediklerini yapıyorum, sadece Fortnite girmeme izin veriyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı