Çözüldü GeForce NOW'da Steam ile bir oyun çevrimdışı modda nasıl başlatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
@Emir Yüksel anlıyorum. Save acısından problem olmaz değil mi hocam? Biliyorsunuz bu tarz hesaplara birden fazla kişi giriyor, herhalde o arada da offline moda atıyor otomatik olarak.
Yaklaşık 3-4 aydır ortak bir Dying Light 2 hesabından oynuyorum. Save konusunda hiçbir sıkıntım olmadı. Birisi hesaba girdi derse de duruyor orada o, ben oynamaya devam ediyorum. Bazen oyunu açarken Cloud save işini soruyor 2. seçeneği seçiyorum hep. Çevrimdışına almayı derseniz maalesef olmuyor. Özelliği devredışı bırakmışlar.
Başlatamazsın bence. Çünkü GeForce NOW'un ana mantığı internet hızınla başka bir bilgisayarın ağına girerek o bilgisayardan oyun açmak. Ortadan internet kalkınca başka bir bilgisayarın ağına nasıl gireceksin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlatamazsın bence. Çünkü GeForce NOW'un ana mantığı internet hızınla başka bir bilgisayarın ağına girerek o bilgisayardan oyun açmak. Ortadan internet kalkınca başka bir bilgisayarın ağına nasıl gireceksin?
O bilgisayarın ağına girdikten sonra bir oyunu nasıl offline modda başlatabilirim diye soruyor.

Yakın arkadaşım şöyle çözmüştü; Steam hesabına giriş yapıp oyunu açın, başkası girdiği takdirde Steam size hesap şifresini soruyor siz şifreyi yazmadan oyuna devam ediyorsunuz. Yalnız Cloud Save'de Save dosyalarınız başka kişiler tarafından silinirse kafayı yersiniz söyleyeyim şimdiden.

@Emir Yüksel anlıyorum. Save acısından problem olmaz değil mi hocam? Biliyorsunuz bu tarz hesaplara birden fazla kişi giriyor, herhalde o arada da offline moda atıyor otomatik olarak.

Orası şansa kalmış biraz. Save slotlarının en altına kendiniz manuel save atın göze batmasın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı