Çözüldü GeForce NOW Steam ile oyun oynarken Shift Tab yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Arkadaşlar GeForce NOW üzerinden Steam hesabımdan bir oyuna giriş yapıyorum, oyunu oynayabiliyorum ancak Shift Tab'a basılı tutunca normalde Steam arayüzünün açılması gerekiyor fakat bende açılmıyor. Önceden açılıyordu, sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Arkadaşlarımdan mesaj geliyor ancak Shift Tab yapıp o mesajlara bakamıyorum. Kısacası o Steam arayüzüne erişemiyorum.

Çözüm
11.png

22222.png

43434.png

Böyle hocam.
Hocam hemen deneyip geliyorum. Dönüş yapacağım seriden. @emircanunlts hocam Steam'a bir şekilde eriştim, dediğinizi yaptım ancak o tike tıklamaya çalıştığımda tıklamıyor. Acaba GFN ile alakalı bir sorun olabilir mi ki? Tiki işaretleyemiyorum kısacası. Gözüküyor, tıklıyorum ama işaretlenmiyor.

Hocam hemen deneyip geliyorum. Dönüş yapacağım seriden. @emircanunlts hocam Steam'a bir şekilde eriştim, dediğinizi yaptım ancak o tike tıklamaya çalıştığımda tıklamıyor. Acaba GFN ile alakalı bir sorun olabilir mi ki? Tiki işaretleyemiyorum kısacası. Gözüküyor, tıklıyorum ama işaretlenmiyor.
Her oyun için geçerli mi yoksa sadece o oynadığınız oyun için mi geçerli bu hata ?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE GeForce ayarlarından şu ayarı etkinleştirmeyi dener misin ?

1212.png

O dediğiniz ayarın nerede olduğunu söyleyebilir misiniz?
Normalde GeForce Now'da olması gerek ama, yoksa bir de şunu deneyin.

Steam'ı açın, sol üstten "Steam" tuşuna basın ve ayarlara gelin, soldan In-Game yani 3. seçenek sanırım oraya gelin, en üstte "Enable the Steam Overlay while in-game" tuşunu aktifleştirmeyi deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı