Çözüldü GeForce NOW Steam Save yükleme ekranına nasıl girilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

466609

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Merhaba, ETS 2 için %100 Save buldum ve bilgisayarımda çalıştırdım. Ama GFN ile girerken başta sorduğu soruyu yanlış seçtiğim için Save GFN'a gelmedi. Tekrar denediğimde ise artık direk oyuna giriyor. Save dosyasını silip tekrar kurdum ama olmadı. O ekrana nasıl girebilirim?

Çözüm
Diğer profil gözükmüyor. Onu nasıl yedeklerim? Anlatırsanız çok güzel olur.

Öncelikle o savei kendi bilgisayarınızda çalıştırmanız gerekiyor, o save ile oyuna girdikten sonra Exit->Launchpad yapın ve istediğiniz save dosyası seçiliyken sağ üstteki bulut simgesine tıklayın.(İndirme oku ve bulut var.) Ona tıkladığınızda "Use Steam Cloud" seçeneğini aktif hale getirip kaydedin ve bir kere oyuna girip çıkın. Sonrasında GFN'da da gelmesi gerekiyor.
Merhaba, ETS 2 için %100 Save buldum ve bilgisayarımda çalıştırdım. Ama GFN ile girerken başta sorduğu soruyu yanlış seçtiğim için Save GFN'a gelmedi. Tekrar denediğimde ise artık direk oyuna giriyor. Save dosyasını silip tekrar kurdum ama olmadı. O ekrana nasıl girebilirim?
Geforce Now bilgisayarlarına hiçbir şey yüklenmiyor. Sizin bilgisayarınıza yüklenmiş olsa ne ki? Geforce now, size başka bir cihazda olan şeyin görüntüsünü veriyor. Belki eksik bir bilgim vardır, öyle olursa kusura bakma ama sanmıyorum.

GeForce NOW bilgisayarlarına hiçbir şey yüklenmiyor. Sizin bilgisayarınıza yüklenmiş olsa ne ki? GeForce NOW, size başka bir cihazda olan şeyin görüntüsünü veriyor. Belki eksik bir bilgim vardır, öyle olursa kusura bakma ama sanmıyorum.

Oyuna girerken bilgisayardaki dosyaları yüklemek için bir ekran veriyor. Seçenek oluyor ben diğerini seçtim ve yüklemedi. Diğerini seçseydim bilgisayardaki Save dosyasını yükleyecekti.

Oyuna girerken bilgisayardaki dosyaları yüklemek için bir ekran veriyor. Seçenek oluyor ben diğerini seçtim ve yüklemedi. Diğerini seçseydim bilgisayardaki Save dosyasını yükleyecekti.
Öyle bir şey olacağını hiç sanmıyorum. Bahsettiği "bilgisayardaki save dosyası" seçeneği çalıştırılan Geforce now'a ait cihaz dosyaları için geçerli, onda öyle bir save dosyası da yüklü değil.

Oluyor. Bunu çoğu kişi yaptı ve oldu. Tabii ben yanlış seçeneği seçtim.

"Exit"e tıkladığınızda oyundan çıkmak mı yoksa "Launchpad"e dönmek mi istediğinizi soruyor. Launchpade dönüp profillerinize geldiğinizde diğer profile geçebiliyor olmanız gerekiyor.(Diğer profil SteamCloud'a yedeklenmiş olmalı.)

Şu an GFN'de giriş yapılı olan hesaptan çıkın ve ETS 2 olmayan bir hesaba giriş yapın. Daha sonra GFN'i kapatıp açınca ve ETS 2'yi açınca sizi ETS 2'nin mağazasına atacak. Sol üstten çıkış yapıp ETS 2 kullandığınız hesaba girin. Oradan da Steam Cloud Save'i aktifleştirin ve dosyaları yükleyin. Oyunu açınca gelir herhalde. Anlamadıysanız Discord'dan anlatmaya çalışırım. Ekran açarsınız falan.

"Exit"e tıkladığınızda oyundan çıkmak mı yoksa "Launchpad"e dönmek mi istediğinizi soruyor. Launchpade dönüp profillerinize geldiğinizde diğer profile geçebiliyor olmanız gerekiyor.(Diğer profil SteamCloud'a yedeklenmiş olmalı.)

Öncelikle o savei kendi bilgisayarınızda çalıştırmanız gerekiyor, o save ile oyuna girdikten sonra Exit->Launchpad yapın ve istediğiniz save dosyası seçiliyken sağ üstteki bulut simgesine tıklayın.(İndirme oku ve bulut var.) Ona tıkladığınızda "Use Steam Cloud" seçeneğini aktif hale getirip kaydedin ve bir kere oyuna girip çıkın. Sonrasında GFN'da da gelmesi gerekiyor.

Çözüm
Teşekkür ederim. Birazdan deneyeceğim.
Biraz oynadığım için yazamadım kusura bakmayın. Dediğinizi yapınca oldu. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı