GeForce NOW sunucu sorunları nasıl düzeltilir?

em1nnngenn

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba uzun bir süredir GeForce NOW kullanıyorum (Chrome'dan çunku uygulamayı sistem kaldırmıyor) önceden eu central 2-3 gibi fazla sunucular vardı ve bekleme surem kısaydı ping ve gecikmede azdı şu an gırdıgımde sadece eu central var ve gecıkme cok yuksek hem de sıra en az 350 kişi TR sunucuları da çok kötü acaba eu central sadece bendemı eksık, duzeltmenın bır yolu var mı? (PC uygulamasında eu central 2 bulunuyor arkadasım oradan giriyor)

@em1nnngenn EU Central tek oldu artık düzeltmenin bir yolu yok fakat EU West, EU Southwest-east her neyse onlara bakabilirsiniz onlar da biraz daha kısa sıra. Bir de TR serverlarında artık sıra çok az var dün denediğimde 70 sıra vardı ve 26 Ping'le oynuyordum ama onda da oynama süresini 30 dakika'ya çekmişler kötü olmuş.

@em1nnngenn eu central tek oldu artık düzeltmenin bir yolu yok fakat EU West, eu southwest-east her neyse onlara bakabilirsiniz onlar da biraz daha kısa sıra. Bir de TR serverlarında artık sıra çok az var dün denediğimde 70 sıra vardı ve 26 Ping'le oynuyordum ama onda da oynama süresini 30 Dakika'ya çekmişler kötü olmuş.

Eu central dışında neredeyse her sunucudakı sıra aynı en kotu us sunucusu bile 300 - 400 kişi önceden central 2 50 60 kişiydi neden bu kadar fazla oldu.

Eu central dışında neredeyse her sunucudakı sıra aynı en kotu us sunucusu bile 300 - 400 kişi önceden central 2 50 60 kişiydi neden bu kadar fazla oldu.
Bütün Central sunucularını kapatıp tek bir sunucuya yönlendirilirlerse sıra fazla olur tabi ki. Sıranın az olmasını istiyorsanız TR server'ından başka bir yol yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı