Geforce NOW tam bir para tuzağı

Geforce indirdim fakat ilkten para isteyen turkcell sitesine yönlendirip ardından şaka gibi bir süre sadece 30 dakika oynatıyor. Ayrıca özellikle 20 dakika bekletiyor. İleriki dönemlerde belki kullanılabilir fakat Türkiye için bunun para tuzağı olduğuna inanıyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz?
Bence Geforce Now'ın ücretsiz versiyonu gayet yeterli, arkadaşımla Ready or Not oynayacaktık, fakat onun bilgisayarı yetersiz olduğu için 6 FPS civarında oynuyordu, yaklaşı 30 dakika bekleyip, 30 dakika oynamaya değdiğini söyledi. Tercih meselesi.

Kusursuz falan değil. Biraz şikayetlere baksanız anlarsınız. 100mbps/1080p/ethernet ile yaşadığım deneyim. Bu internet ile PS Now, xCloud kullanıyorum akıcı oynatıyor. Ankara'da yaşamama rağmen durum böyle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tuhaf. İstanbul sunucusunda yaklaşık iki aydır ethernet, 75 Mbps ve 1080p üçlemesiyle sorunsuz deneyim ve veri akışı alabiliyorum. Nadiren de olsa bulanıklaşma ve anlık takılmalar girdiğinde ağda bulunan diğer cihazlardan birinde download ya video izleme durumları gerçekleşmiş oluyor. Deneyimlerimin çoğu online rekabetçi oyunlardı.

Tuhaf. İstanbul sunucusunda yaklaşık iki aydır ethernet, 75 Mbps ve 1080p üçlemesiyle sorunsuz deneyim ve veri akışı alabiliyorum. Nadiren de olsa bulanıklaşma ve anlık takılmalar girdiğinde ağda bulunan diğer cihazlardan birinde download ya video izleme durumları gerçekleşmiş oluyor. Deneyimlerimin çoğu online rekabetçi oyunlardı.
Stabil bir internet olması önemli. Stabil ve sorunsuz bir 50 Mbit/sn'i dalgalı bir 100 Mbit/sn'e tercih ederim GFN kullanırken.

GeForce indirdim fakat ilkten para isteyen Turkcell sitesine yönlendirip ardından şaka gibi bir süre sadece 30 dakika oynatıyor. Ayrıca özellikle 20 dakika bekletiyor. İleriki dönemlerde belki kullanılabilir fakat Türkiye için bunun para tuzağı olduğuna inanıyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz?

Yabancı yerden girip VPN açıyorum direkt açılıyor üstelik 1 saat oluyor.

Premiumda 6 saatlik oturum süresi derken yani günde en fazla 6 saat mi kullanabiliyoruz? Bir de bazı arkadaşlar sıra saymaktan bahsetmiş, oyuna ya da sisteme girebilmek için bir sıra mı sayılıyor? Ne kadar sürede sıra geliyor ?

Bir de 1 ay denemek istiyorum 69 TL den bahsetmiş bir arkadaş, siteye girip baktığımda aylık 120 TL olduğunu gördüm. Bu konuda bilgisi olan var mı? Nereden almalıyım 1 aylık kullanım için?

Başka tavsiye edebileceğiniz platform var mı? PS Now, xCloud gibi (aynı mantıkla mı çalışıyor bilmiyorum)

Premiumda 6 saatlik oturum süresi derken yani günde en fazla 6 saat mi kullanabiliyoruz? Bir de bazı arkadaşlar sıra saymaktan bahsetmiş, oyuna ya da sisteme girebilmek için bir sıra mı sayılıyor? Ne kadar sürede sıra geliyor ?

Bir de 1 ay denemek istiyorum 69 TL den bahsetmiş bir arkadaş, siteye girip baktığımda aylık 120 TL olduğunu gördüm. Bu konuda bilgisi olan var mı? Nereden almalıyım 1 aylık kullanım için?

Başka tavsiye edebileceğiniz platform var mı? PS Now, xCloud gibi (aynı mantıkla mı çalışıyor bilmiyorum)
Hayir, 6 Saat girdikten sonra oyun kapaniyor ve tekrar siraya girip bi daha 6 saat oynayabiliyorsunuz.
Evet, sira bekliyorsun. Girdigin saate göre degisiyor. Ücretsiz versiyonunda sabah az kisi oluyor aksamlari 100-200 oluyor. Ama Premium olanlara öncelik oluyor. Daha az sira bekliyorsunuz.
Suanki fiyati 120 TL diye biliyorum.
Geforce Now aralarinda bence en iyisi.

Yabancı yerden girip VPN açıyorum direkt açılıyor üstelik 1 saat oluyor.
Hocam dc den yazabilirmisiniz. Hangi vpn kullaniyorsunuz. Nasil yapiyorsunuz.
﴾©ƑȒṦƬꞠꞪꝌꞨꞱ®﴿#7234

Yeni konular

Geri
Yukarı