Geforce NOW tam bir para tuzağı

@airsword19 zaten sadece adamakıllı bir ekran kartının fiyatı o kadar :D GeForce NOW'a sadece bu açıdan bakmayın. Örneğin, bilgisayarınızda yeterli depolama alanı yoktur. Bu uygulamayla da oyunu indirmeden oynayabiliyorsunuz, yabancılarda da bu sebepten dolayı aktif olarak kullanıyorlar.

120 TL ile 1 ay istediğin kadar oyun oynamak asla para tuzağı değil. Fakat GFN Türkiyeye hiç güzel bir sunucu sunamıyor. 75 mbps internet veriyorum programa 10 mbps kullanıyor saçma saçma droplar giriyor vs vs. Ama bu haliyle bile güzel.
Aslında ethernet kablosuyla paket kaybı olmuyor. Birde ben hep indirim olduğu zamanlar abone oluyorum. Hiçbir zaman tam ücreti ödemedim. :)

Aslında ethernet kablosuyla paket kaybı olmuyor. Birde ben hep indirim olduğu zamanlar abone oluyorum. Hiçbir zaman tam ücreti ödemedim. :)
Hocam paket kaybım 0 zaten ona rağmen oluyor. Normal oyunlar oynarken pingim hiç çıkıp rahatsız etmiyor ya da packet loss. Altyapımdan dolayı bir sorun varsa oyunlarda rahatsız etmiyor GFN'de ediyor sadece ama GFN'de genel bir sorun olduğu aşikar.

872 mbps internetle yağ gibi akıyor valla ben seviyorum.

Dosya Ekleri

• indir.png
    indir.png
    138,3 KB · Görüntüleme: 125
Hocam paket kaybım 0 zaten ona rağmen oluyor. Normal oyunlar oynarken pingim hiç çıkıp rahatsız etmiyor ya da packet loss. Altyapımdan dolayı bir sorun varsa oyunlarda rahatsız etmiyor GFN'de ediyor sadece ama GFN'de genel bir sorun olduğu aşikar.
Valla ben hiç sorun yaşamıyorum. İlk günden beri cam gibi oynuyorum. Sadece wi-fi ile oynarken ufak tefek bağlantı sorunları oluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı