Geforce NOW tam bir para tuzağı

İnternetin iyiyse hiç para verme Chrome dan VPN ile Almanya sunucusunda oyna. Hem daha az bekliyorsun hem de bir saat oynuyorsun.

İnternetin iyiyse hiç para verme Chrome dan VPN ile Almanya sunucusunda oyna. Hem daha az bekliyorsun hem de bir saat oynuyorsun.

GeForce NOW bir konuda sıkıntılı, o da yabancılara adamakıllı sunucu sağlıyorlarken Türklere sağlamıyorlar. Tek bu yönünden sıkıntılı olduğunu düşünüyorum. Bir de adı üstünde bedava sürümü denemek için var, oynamak için değil. Sonuçta ücretsiz bir uygulama değil. Fiyatı da güncel ekonomiye göre normal.
Bunu neye istinaden söylediğini bilmiyorum ama Geforce NOW Türkiye sunucuları kusursuz. CS:GO ve Dota 2 gibi oyunları bile sıfır gecikme ve takılma olmadan oynayabiliyorsun. Kendi bilgisayarından farksız. Sistem gereksinimlerini ve internet koşullarını sağladığın sürece Türkiye'de şu an için rakibi yok.

Bunu neye istinaden söylediğini bilmiyorum ama Geforce NOW Türkiye sunucuları kusursuz. CS:GO ve Dota 2 gibi oyunları bile sıfır gecikme ve takılma olmadan oynayabiliyorsun. Kendi bilgisayarından farksız. Sistem gereksinimlerini ve internet koşullarını sağladığın sürece Türkiye'de şu an için rakibi yok.
Avrupadaki donanımlar ile burdaki donanımların farkı yok. Bazı internet ve yoğunluk kaynaklı sıkıntıları donanıma hibe ediyoruz.

Bunu neye istinaden söylediğini bilmiyorum ama GeForce NOW Türkiye sunucuları kusursuz. CS:GO ve DotA 2 gibi oyunları bile sıfır gecikme ve takılma olmadan oynayabiliyorsun. Kendi bilgisayarından farksız. Sistem gereksinimlerini ve internet koşullarını sağladığın sürece Türkiye'de şu an için rakibi yok.

Kusursuz falan değil. Biraz şikayetlere baksanız anlarsınız. 100mbps/1080p/ethernet ile yaşadığım deneyim. Bu internet ile PS Now, xCloud kullanıyorum akıcı oynatıyor. Ankara'da yaşamama rağmen durum böyle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı