Geforce NOW tam bir para tuzağı

Hocam DC'den yazabilir misiniz? Hangi VPN kullaniyorsunuz. Nasil yapiyorsunuz.
﴾©ƑȒṦƬꞠꞪꝌꞨꞱ®﴿#7234

Basit bir araştırma ile bulunabilecek bir şey.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GeForce indirdim fakat ilkten para isteyen Turkcell sitesine yönlendirip ardından şaka gibi bir süre sadece 30 dakika oynatıyor. Ayrıca özellikle 20 dakika bekletiyor. İleriki dönemlerde belki kullanılabilir fakat Türkiye için bunun para tuzağı olduğuna inanıyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz?

Ben Premium paketini 2 hafta önce bir indirim ile 70 TL'ye almıştım ve Premium ile Basic arasından çok fark var, tabii olması da tamamen doğaldır. Sonuçta sana iyi bir oyun performansı sağlayacaklar, sende bedava olan sürümde seni kral yapacaklarını düşüneceksin. O zaman kimse almasın, ne güzel vallahi. 120 TL yerine yıllık alıp daha fazla iskontolu halde alabilirsin.

Nesi kötü hocam adamlar 120 TL'ye aylık Premium satıyor şu an şu dönemde 120 TL çok para mı?
Dışarıda bir tavuk ekmek alsan ayranıyla beraber 100 lira zaten High'da 4 k oyun oynuyorsun 120 TL'ye onu da beğenmiyorsun şaka gibi :D

İnternet kafelerin bile saatliği ortalama 12 TL (istanbulda). Kısacası iyi bir internetiniz ve herhangi bir cihazınız varsa fiyatı gayet uygun.

Bedava sürümüne nasıl para tuzağı anlamını yüklediniz?

Yine klasik beleş armut ağzıma düşse keşke, ben yesem çöpünü de başkası atsa mevzusu.

GeForce indirdim fakat ilkten para isteyen Turkcell sitesine yönlendirip ardından şaka gibi bir süre sadece 30 dakika oynatıyor. Ayrıca özellikle 20 dakika bekletiyor. İleriki dönemlerde belki kullanılabilir fakat Türkiye için bunun para tuzağı olduğuna inanıyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz?

O 30dk, sizin hizmeti deneyimlemeniz ve size uyarsa daha sonra satın almanız için verilen süre. O sürede deneyimleyip, evet bu hizmet benim işime yarar veya yaramaz demeniz gerekiyor. Eğer hiç para vermeyeceğim derseniz de belirli kriterleri bekleyerek 30Dk'lık döngülerde hizmeti kullanabilirsiniz. Bunu bile bedava vermeleri bir artı bence. Para tuzağı demek biraz kişisel bir durum. Hizmetten çok iyi verim alan da var hiç alamayan da. Şahsen ben CP77 oynadım çok memnun kaldım.

Vallahi ben kullanıyorum memnunum internetiniz iyiyse problem çıkmıyor. Benim download hızım 100Mbps gayet akıcı donma kopma olmuyor fiyatı da bence gayet uygun.

Geforce indirdim fakat ilkten para isteyen turkcell sitesine yönlendirip ardından şaka gibi bir süre sadece 30 dakika oynatıyor. Ayrıca özellikle 20 dakika bekletiyor. İleriki dönemlerde belki kullanılabilir fakat Türkiye için bunun para tuzağı olduğuna inanıyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz?
Cloud gaming servisini sana bedava mi yapacaktı ?

Platform sana Ayda sadece 5 USD'ye piyasadaki 10bin tl lik ekran kartlarini kullanmana olanak veriyor.

bir başka deyiş ile online internet kafe,

Kiralanan bir servisi nasıl para tuzağı olarak nitelendirdin onu ayıkamadım pek ?

Her zaman parasını verip 20 bin liralık sistem yapıp platformun verdiği kalitede oyunlarını oynayabilirsin.

Basit bir araştırma ile bulunabilecek bir şey.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Vpn den fazla anlamiyorum diye sordum. Browser dan mi kullanmaliyiz Now'u?

Yeni konular

Geri
Yukarı