Geforce NOW tam bir para tuzağı

Bugün ücretsiz sürümden bir deneyeyim 35 mbit internet yeterli gelecek mi dedim. Ge force now indirdim yükledim, ilk kez deneyeceğim. Haftaici Saat 15.00 gibi AC Oddysey için sıraya girdim 44 kişi sıra saydı. Tam 1 saat (yalansız 59 dakika 45 saniye) sonra sıra bana geldi. Yeniden Epic Games bağlanmamı istedi, bağlandım ancak açılmadı hata verdi, kapatayım dedim, komple attı, yeniden bağlantıyı deneyim bu kez 77 sıra sayıyor, herhalde bu kez 2 saatte sıra gelir :) Benim için GFN macerası baslamadan bitmiştir.

Verdiğiniz örneğe değil ama genel olarak para tuzağı olmasına katılıyorum. Çok iyi bir internet olmadığı sürece akıcı ve yüksek çözünürlükte oynamak mümkün değil. AB sunucusu ile TR sunucusu arasında dağlar kadar fark var.

Performans alamayanlar üzülmesinler, gelecek 2 yıl içinde game+ sunucuları donanım olarak yenilenmediği sürece yeni çıkacak oyunlarda sıkıntı çıkaracak zaten.

Bugün ücretsiz sürümden bir deneyeyim 35 mbit internet yeterli gelecek mi dedim. Ge force now indirdim yükledim, ilk kez deneyeceğim. Haftaici Saat 15.00 gibi AC Oddysey için sıraya girdim 44 kişi sıra saydı. Tam 1 saat (yalansız 59 dakika 45 saniye) sonra sıra bana geldi. Yeniden Epic Games bağlanmamı istedi, bağlandım ancak açılmadı hata verdi, kapatayım dedim, komple attı, yeniden bağlantıyı deneyim bu kez 77 sıra sayıyor, herhalde bu kez 2 saatte sıra gelir :) Benim için GFN macerası baslamadan bitmiştir.
Knk tr server dan oynayacaksan sabah oynayacaksin. Ben bi kere sadece 2 kisi bekledigimi hatirliyorum. Öglenden sonra giriyorsan vpn li kullan. Ben de 200 kisi sira var yaziyordu 4/5 dakika sonra geldim oyun acilmis bile + 1 saat oynuyon

Vallahi paket kayıpsız dropsuz adamakıllı bir internetim olsa bilgisayar almak yerine bu sistemi alırdım her oyunu RTX açık Full ayarlarda DLSS bile açmadan 60 FPS aldığın bir sistem toplamak çok da ucuz bir şey olmuyor. Parasına göre sana verdiği sistemi göz önüne almak lazım 30 gün boyunca bir bilgisayar kiralamak gibi.

Geri
Yukarı