GeForce Now Türkiye desteği geldi mi?

Gamerüs

Hectopat
Merhaba ben bu gün NVIDIA'nın kendi uygulamasını indirdim, Steam hesabımı açtım, NVIDIA hesabıyla giriş yaptım, istediği ne varsa oturum açtım ama paket seçme yerinde yakında sizlerle yazıyor. YouTube'da birkaç insanın oynayabildiğini gördüm, acaba onlar nasıl oynayabiliyor? VPN ile mi giriş yapılabiliyor? Ve eğer ki öyleyse herkese açık sistem ne zaman kullanıma açık hale gelir?

Merhaba ben bu gün NVIDIA'nın kendi uygulamasını indirdim, Steam hesabımı açtım, NVIDIA hesabıyla giriş yaptım, istediği ne varsa oturum açtım ama paket seçme yerinde yakında sizlerle yazıyor. YouTube'da birkaç insanın oynayabildiğini gördüm, acaba onlar nasıl oynayabiliyor? VPN ile mi giriş yapılabiliyor? Ve eğer ki öyleyse herkese açık sistem ne zaman kullanıma açık hale gelir?
Beta kodu gerekiyor. Bunu almanız için de çekilişlere falan bakabilirsiniz. Donanım Arşivi de forumda rastgele veriyordu ona da bir bakın derim. Kod bulamazsanız çıkana kadar beklemelisiniz.

Peki ama bir sorum daha olacak, mesela ben çıktığı zaman ücretsiz sürümünü kullanırsam günlük 1 saat mi oynayabiliyorum sadece?

Yeni konular

Geri
Yukarı