GeForce NOW Türkiye Fiyatı Açıklandı!

Düşünelim hadi TurkNet'ten bir kullanıcı 100Mbps internet alsın ve fiyatı 85 TL. GeForce Now 1 aylık ise 75 TL toplamda 160 TL gibi bir ücreti var. 1 yılda o para 12x160 = 1920 TL olur. Ben olsam 2 yıl GeForce Now almam Xbox Series S alırım harcayacağım para ile. Bir de GeForce Now da bir üc AAA oyun parası neredeyse 100 TL'yi aşıyor. Ancak Game Pass'te ise aylık 30 TL'ye AAA oyunlar var ve eklenmeye devam ediyor.

Düşünelim hadi TurkNet'ten bir kullanıcı 100Mbps internet alsın ve fiyatı 85 TL. GeForce Now 1 aylık ise 75 TL toplamda 160 TL gibi bir ücreti var. 1 yılda o para 12x160 = 1920 TL olur. Ben olsam 2 yıl GeForce Now almam Xbox Series S alırım harcayacağım para ile. Bir de GeForce Now da bir üc AAA oyun parası neredeyse 100 TL'yi aşıyor. Ancak Game Pass'te ise aylık 30 TL'ye AAA oyunlar var ve eklenmeye devam ediyor.
Aylık 80₺ köşeye atarım, en azından ekran kartı param çıkar. Damlaya damlaya göl olur. Benim fikrim bu, kullanacaklara hayırlı olsun.

Fiyat politikasına ben de katılmıyorum fakat yaptığın hesap yanlış. Series S alacaksın ama o dönem boyunca ve sonrasında internet bağlatmayacak mısın? :D

Turkcell ile anlaştıklarından şaşırtmadı. Sektörde bu kadar fahiş fiyat biçen başka firma yok desem yeridir. Adamların tüm sunduğu hizmetlerin fiyatları, döviz ile satış yapan firmalara göre bile kazık. Yaptık demek için yapıyorlar ve hep batıyorlar. Asla tutan hizmetleri yok.

Nvidia Türkiye tarafındaki pazar payını büyütemeden kaybetti. Microsoft ve Amazon atağa hazırlanıyordu, büyük hata yaptılar. Geçmiş olsun ne diyelim. Artık bu hatayı Microsoft ve Amazon zafere dönüştürecek.

Microsoft yanlış hatırlamıyorsan XCloud Game Pass Ultimate içine ekleyecekti. Şu an 45 ₺ gibi bir fiyata denk geliyor. Hadi buna 5 ₺ zam yapsa bile sunduğu aylık oyunlar ile zaten o piyasayı kapar. Bir de bunu Windows üzerinden reklamlar ile yapacağından, güle güle Nvidia desek yeridir.

Yurt dışında 6 aylık özel paketin fiyatı:

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Geri
Yukarı