GeForce NOW Türkiye Fiyatı Bugün Açıklanıyor

10TL olursa çok 50TL olunca az kullanıcı olacak bu yüzden 10TL olması daha mantıklı.

10TL olursa çok 50TL olunca az kullanıcı olacak bu yüzden 10TL olması daha mantıklı.

1 TL olursa daha da fazla kullanıcı olur bu yüzden 1 TL olması daha mantıklı.

Şirketin kazanacağı para önemli burada. 10 TL iken 10.000 kişi, 50 TL iken 5.000 kişi kullanacaksa 50 TL olur. Turkcell ve Nvidia gibi firmalardan bir Amazon Prime havası beklememek lazım.

Şirketin kazanacağı para önemli burada. 10 TL iken 10.000 kişi, 50 TL iken 5.000 kişi kullanacaksa 50 TL olur. Turkcell ve Nvidia gibi firmalardan bir Amazon Prime havası beklememek lazım.
O zaman 50 kuruş olursa...Sunucu çöker :D.
Bende 50 liradan aşağı olmaz.

Sadece şaka amaçlı söylemiştim büyük ihtimal zaten 20TL den fazla olucak.

O zaman 50 kuruş olursa...Sunucu çöker :D.
Bende 50 liradan aşağı olmaz.
Sadece şaka amaçlı söylemiştim büyük ihtimal zaten 20TL den fazla olacak.

Ben de şaka yapıyordum. 🙂 Fiyatı hangi kitleye göre belirleyecekler bilmiyorum. 1 aylık 50 TL desek bunu fazla bulanlar nasıl oyunları satın alıp oynayacak ve bu kitleyi ne için çekeceksin? Ucuz/bedava rekabetçi oyunlar mükemmel seviyede olmayacak kafadan 1-0 geride başlayacak oynayan kişi. AAA oyunların fiyatı belli, bu oyunları oynatacak sistemi yoksa zaten GeForce Now'a muhtaçtır bu kişiler, oyunlar için para biriktirirler. Sen de yüksek GeForce Now fiyatıyla köstek olursan ayrı problem. 10 TL yapsan ipini koparan girecek, hizmet kalitesi düşecek. 30-40 TL olabilir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı