GeForce NOW Türkiye Fiyatı Bugün Açıklanıyor

Az önce bir yayı*ncının, yayınını izledim. Sorulan bütün sorulara, “abi ben bilemem, ne diyeyim siz bilirsiniz” “12K PC alma bence GFN al geç” “vallahi yorum sizin arkadaşlar” gibi kaçamak cevaplarla milletle alay ediyor. Sponsoru diye kendi fikrini söylemekten dahi aciz insanlar bunlar. Her ne kadar çok haz etmesem de rakip forumların sahibi arkadaşların sponsor firmalara dahi çatır çatır giydirişini hayranlıkla izliyorum. Intel, adama dünyada nadir gönderilen paketlerden birisini göndermiş, yine de sadece Intel'e giydirdiği bir video çekip meydan okuyor. Türkiye'de tüketici hakları böyle gelişir arkadaşlar. Şirketlere ve onların avam tayfasına taptığınız sürece bu şekilde tepenize binecekler.

Az önce bir yayı*ncının, yayınını izledim. Sorulan bütün sorulara, “abi ben bilemem, ne diyeyim siz bilirsiniz” “12K PC alma bence GFN al geç” “vallahi yorum sizin arkadaşlar” gibi kaçamak cevaplarla milletle alay ediyor. Sponsoru diye kendi fikrini söylemekten dahi aciz insanlar bunlar. Her ne kadar çok haz etmesem de rakip forumların sahibi arkadaşların sponsor firmalara dahi çatır çatır giydirişini hayranlıkla izliyorum. Intel, adama dünyada nadir gönderilen paketlerden birisini göndermiş, yine de sadece Intel'e giydirdiği bir video çekip meydan okuyor. Türkiye'de tüketici hakları böyle gelişir arkadaşlar. Şirketlere ve onların avam tayfasına taptığınız sürece bu şekilde tepenize binecekler.
Bahsettiğiniz kişi CS sanırım?

Şimdi benim anlamadığım olay şu niye bu hizmeti 720p 1080p tarzında ikiye bölüp satış yapmıyorlar. Zaten ülkemizde internet kullananların %60 ınden fazlası 25 mbit bile aldığını sanmıyorum. Eee doğal olarak 1080p de oynayamayacaklar. Yav yap işte 720p yi 30 lira 1080p yi de 40 lira tüm herkes faydalansın. Çoğu laptop zaten 1366x768 çözünürlükte 1080p mi oynayabilcek sanki adam...

6 aylık üyeliği bana sormadan downgrade edecekmiş NVIDIA. Yenilememe bile izin vermeyecek. Demek ki NVIDIA bu işin asıl çakalıymış. Yazıklar olsun. 10 TL yapsalar almam şu saatten sonra.
68DF37BF-3C0E-4788-9834-4F412E7CCC1C.jpeg

Geri
Yukarı