GeForce Now Türkiye fiyatı

Mesele o değil neden 5 Euro imkan verilirken başkalarına bize böyle fiyat çekiliyor neden kazıklanıyoruz.
Her alanda böyle değil mi? Sadece GeForce Now'a özel bir kazık değil bu.

Ek olarak buna pahalı diyenleri anlamıyorum, minimum gereksinimleri karşılayabilen ve 25 Mbps bir internete sahip olan birisi kullanabiliyor rahatlıkla. GeForce Now'un olmadığını düşünün, bilgisayar satın almadan oynayamazsınız bu oyunları. Tamam beklenenin üzerinde bir fiyattan çıktı ama alınmayacağı anlamına gelmez bu.

3 Aylık paketi sadece bir kez alabiliyorsunuz ve lansmana özel fiyat. Çoğunluk 40-50' e okey diye biliyorum ama. Sonuçta VPN ile girip kullansanız 53TL ödüyorsunuz aylık.
Lansmana özelse kötüymüş durum. VPN durumunu da karıştırmamak lazım, Avrupa sunucularından oyun oynamak keşke 2 katını verseydim dedirtebilir özellikle rekabetçi tarzı oyunlarda. Fiyatlarda oynama olmazsa alınabilir, şu an da 3 aylık paket alınabilir özellikle ekran kartı bulamayanlar için.

Her alanda böyle değil mi? Sadece GeForce Now'a özel bir kazık değil bu.

Ek olarak buna pahalı diyenleri anlamıyorum, minimum gereksinimleri karşılayabilen ve 25 Mbps bir internete sahip olan birisi kullanabiliyor rahatlıkla. GeForce Now'un olmadığını düşünün, bilgisayar satın almadan oynayamazsınız bu oyunları. Tamam beklenenin üzerinde bir fiyattan çıktı ama alınmayacağı anlamına gelmez bu.
Kütüphanede doğru düzgün oyun yok. Bir nedeni de bu. Adam akıllı bir Ubisoft destek veriyor zaten. Her gün AC oynamak için de 75 TL vermek mantıksız.

Yeni konular

Geri
Yukarı