GeForce Now Türkiye fiyatı

75 lira nedir ya? Yılda 950 ediyor. Bir de bunun iyi internet masrafı var.

Oyun ücretleri ve hali hazırda iyi kötü bir bilgisayar sahibi olması kısmı da var. Ben giriş seviyesi sistemimle korsan havuzunda yüzüyorum etiktir veya değildir bu ayrı konu ama şu durumda 1,5-2 senede cebinden çıkacak toplam parayı bir hesapla. Tek avantajın Ray Tracing.

Taksit taksit, parça parça ödediği için cebinden çıkacak toplam parayı hissetmeyecek ve sonunda eline bir şey de geçmeyecek, karşı taraf için önemli olan bu.

Hem bilgisayar alıp hem de oyun parası vermek mi daha mantıklı, GeForce Now ve oyun parası mı? Bence 2. seçenek daha mantıklı şu an.

Dediğim gibi benim için söylediğim şekil daha mantıklı sadece oyun gözüyle baksanız bile Türkiye'de daha önce sistem 6 Euro'ya kullanılabiliyordu ama şimdi daha fazla ödüyorsun aynı sisteme.

IMG_20210305_185423.jpg

Sistem almaktan her türlü ucuza geliyor, ne olursa olsun tercih edilecektir. Şu an GeForce Now kullanmamamızı caydıracak sistem en az RTX 2060 içermeli ki böyle bir sistemi şu dönemde 9K'den aşağı toplamak mümkün değil. 75 TL aylık iyi fiyat bence böyle düşünürsek.

Mesele o değil neden 5 Euro imkan verilirken başkalarına bize böyle fiyat çekiliyor neden kazıklanıyoruz.

Bu fiyatı belirleyen personel arkadaşlara;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5$ zaten kendi payi. 2-3$ da Turkcell tirtikliyor. Hasmetli devletimiz de vergi istemistir 2$ ( %18 ).
Etti sana 10$ = 75 Lira.

3 aylık fiyatı iyi aslında, bu sistemi kullanmak isteyenler 3 aylık paketi düşünecektir zaten, 1 aylık paket demo gibi bir şey. Yıllık paket yapıp 500 TL'ye satarlarsa asıl o zaman bomba olur zaten çoğu kişi aylık 60 TL'ye okey vermişti.

3 aylık fiyatı iyi aslında, bu sistemi kullanmak isteyenler 3 aylık paketi düşünecektir zaten, 1 aylık paket demo gibi bir şey. Yıllık paket yapıp 500 TL'ye satarlarsa asıl o zaman bomba olur zaten çoğu kişi aylık 60 TL'ye okey vermişti.
3 Aylık paketi sadece bir kez alabiliyorsunuz ve lansmana özel fiyat. Çoğunluk 40-50' e okey diye biliyorum ama. Sonuçta VPN ile girip kullansanız 53TL ödüyorsunuz aylık.

Geri
Yukarı