GeForce Now- Türkiye fiyatlandırma rezaleti

940 MX kullanan ben :)
1080P’de oyunlarda tüm ayarları sona çekemiyorum ve yeni nesil AAA oyunlar için 60 FPS çok zor hale geliyor bu sistemle. Malum Ray Tracing de açılamıyor. Sırf en iyi oyun deneyimi için GeForce Now’ı bekledik ama o da fiyatlarıyla hayal kırıklığı yaşattı. :) İyi zamanda ekran kartı upgradei yaparız artık.

Çok iyi satış yapmadı konsollar. Oyun oynayan değil fırsatçılar aldı onları. Zaten çok az stok geliyor Türkiye'ye. Tabi ki de zengin insanlar var ülkemizde. Onlar alır, alacaktır. Ama GFN fakirlere hitap eden bir servis. Oyun oynayacak donanım alamayan insanlar için aylık 75 ₺ çok. O yüzden ben çok çok az satacağını düşünüyorum.
Bekleyip görelim :) Ben de isterim ki çok satış yapamasınlar.

1080P'de oyunlarda tüm ayarları sona çekemiyorum ve yeni nesil AAA oyunlar için 60 FPS çok zor hale geliyor bu sistemle. Malum Ray Tracing'de açılamıyor. Sırf en iyi oyun deneyimi için GeForce Now'ı bekledik ama o da fiyatlarıyla hayal kırıklığı yaşattı. :) İyi zamanda ekran kartı upgradesi yaparız artık.

Hocam ben RAM ve SSD hariç upgrade yapamıyorum, malum Laptop olduğu için. En azından sizin öyle bir şansınız var.

1080P’ de oyunlarda tüm ayarları sona çekemiyorum ve yeni nesil AAA oyunlar için 60 FPS çok zor hale geliyor bu sistemle. Malum Ray Tracing’ de açılamıyor. Sırf en iyi oyun deneyimi için GeForce Now’ ı bekledik ama o da fiyatlarıyla hayal kırıklığı yaşattı. :) İyi zamanda ekran kartı upgradesi yaparız artık.
Doğru tabii ki sisteme kimse bir şey demiyor. Cidden veli nimet sayılacak bir şey. Bizler için. Benim kafama yatmayan ve canımı sıkan durum. Milletin bu 75 TL'lik fiyatı çok normal bir durummuş gibi kabul etmesi. Şu an gazlıyorlar milleti. Yok çıktığında hemen stoklar bitecek daha pahalıya satılacak falan falan. İki yüzlülük başka da bir şey değil.

X Cloud Türkiye'ye gelirse tarafımız belli. 45 TL'ye hem XCloud hem de Gamepass...

Yeni konular

Geri
Yukarı