GeForce Now Türkiye Sunucuları Kapanır mı?

IDenizI

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Daha sunucular açılmadan kapanmasını konuşuyoruz şu anda. Çoğu kişi Premium fiyatı 30-50 TL arası düşünüyordu ama tahminlerimizden çok yüksek bir fiyatta çıktı. Türkiye'de bu servise bu kadar para verebilecek insan olduğunu pek sanmıyorum. Oyun mu alalım, internet paketi mi alalım, yoksa Premium üyelik mi alalım? Hangisine para yetsin? Benim düşüncem fiyatlar düşürülmediği takdirde 2021'in sonlarında sunucular kapanır. Ayrıca fiyat pahalı olduğu için sıralarda çok bekleyeceğiz gibi duruyor. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Daha sunucular açılmadan kapanmasını konuşuyoruz şu anda. Çoğu kişi Premium fiyatı 30-50 TL arası düşünüyordu ama tahminlerimizden çok yüksek bir fiyatta çıktı. Türkiye'de bu servise bu kadar para verebilecek insan olduğunu pek sanmıyorum. Oyun mu alalım, internet paketi mi alalım, yoksa Premium üyelik mi alalım? Hangisine para yetsin? Benim düşüncem fiyatlar düşürülmediği takdirde 2021'in sonlarında sunucular kapanır. Ayrıca fiyat pahalı olduğu için sıralarda çok bekleyeceğiz gibi duruyor. Sizin düşünceleriniz nelerdir?
Kapatmaz, para verecek çok insan var.
Ek olarak ülkemizde fazla elektrik yapar diye Pollux3T APU almayanlar var yenındaki PSU 600W diye.

Kolay kolay kapanmaz. Zaten bu sunucular toplam kaç kişiye yetebiliyorki? 80 milyonun içinde alacak olan en az 2-3k kişi vardır.

Bence de kapanır. Bunun amacı maddi durumu kötü olup iyi bir PC alamayanlara hizmet etmek ama yanından geçmiyor. Kim alsın bunu? Bunu alabilecek olan zaten gider iyi bir PC alır.

Kısa vadede kapanmaz fakat fiyat düşüşü olabilir. Uzun vadede bu gidişle kesin kapanır.

Son düzenleme:
Avrupa'da 6 Euro yani düz hesap yaparsak 50 TL gibi bir fiyat çıkıyor ortaya.Muhtemelen çoğu kişi global hesaptan satın alacaktır.Hal böyle iken Türkiye'de 1 yıldan fazla süre barınamazlar.

Oyunları bedava yapsalardı belki şansları vardı. Zaten her 75 lira sana bir o kadar da oyunlara verecek kişi (güya düşük bütçeler için olan sistem) ne yapsın Geforce Now'u gider Xbox One S alır bedava oynar gamepass ile oyunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı