Geforce Now Türkiye sunucusuna nasıl girilir?

TarumarEdici

Hectopat
Arkadaşlar, gördüğüm ve bildiğim kadarıyla artık Geforce Now'da sunucu konumu kısmında Turkcell gözüküyor. Sadece test aşamasında olduğunu biliyorum fakat GamePus ya da Geforce Now üyeliğiyle girdiğim zaman sadece Avrupa ve Amerika sunucuları gözüküyor. Bir türlü Turkcell sunucusu gözükmüyor. İki hesapta da aynı durum söz konusu. Ön kayıt gibi bir şey mi var? Cevaplarsanız sevinirim.

Hesabından çıkış yap geforge now üzerinden sonra oturum aç de bir sayfaya yönlendirecek oradan gameplus ile giriş yap. Sunucularda TR olanı seç ama kodun olmadığı sürece oyun giremezsin sadece ping testi yapabilirsin.

Hesabından çıkış yap geforge now üzerinden sonra oturum aç de bir sayfaya yönlendirecek oradan gameplus ile giriş yap. Sunucularda TR olanı seç ama kodun olmadığı sürece oyun giremezsin sadece ping testi yapabilirsin.
Biliyorum zaten. Yaptım da ama hala Avrupa ve Amerika sunucuları gözüküyor. Gameplus ile Geforce Now'a aynı eposta ve adla kayıt oldum. Bundan kaynaklanabilir mi?
Sorun çözüldü arkadaşlar. Teşekkür ederim anında geri döndüğünüz için. Hata ise aynı eposta ile kayıt olmakmış. Yeni eposta ile Gameplus üyeliği açınca Türkiye sunucusu gözüküyor. Konu kapanabilir.

Son düzenleme:
Evet, böyle. Şu an sadece bta kullanılıyor. Bir.

Şu an betaya erişimin olması lazım. 15 Mart'ta herkes kullanabilecek diye biliyorum.

Bir şey soracağım konuyla biraz alakasız olabilir. Ben normal internetimle geforca giremiyorum, arayuze de bağlantı hatası veriyor. Ben Türkiye vpnine baglanirsam oradan Türkiye sunucusuna girsem fazla ping sorunu ya da bağlantı sorunu yaşamam değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı