GeForce Now ücretsiz sürümde para çeker mi?

s.PNG

:/

El mecbur biraderim. Valla ben bu satın almalar kapatılmadan 1 2 gün önce 6 aylık aldım 300 liraya. Sevinsem mi üzülsem mi.
Sevin dostum sevin, TR sunucuları çöp olacak aha buraya yazıyorum. Avrupa'da oyna keyfine bak, internetin iyidir 6 aylık aldığına göre.
US Northeast go brrrrrrrr (!)
Pingg go brrrrrrr
Hangi oyun?

Sevin dostum sevin, TR sunucuları çöp olacak aha buraya yazıyorum. Avrupa'da oyna keyfine bak, internetin iyidir 6 aylık aldığına göre.

Pingg go brrrrrrr

Hangi oyun?
Fortnite

Pingg GO brrrrrrr

Hangi oyun?

selam.PNG

Bir de bu internet ile rahatca oynayabilir miyim?

Aga valla Eu West sunucusunda 41 ping 1.5 paket kaybı ile oynuyorum. Benim için can sıkıcı noktası şu. Bu adamlar Avrupa sunucuları için satın alımları kapattılar. Yarın bir gün ben bizim ülkede ki sunucuya belki Turkcell kullanmadığım için yüksek ping ile bağlanacağım ve dönüp Avrupa da oynama ihtimalim olmayacak. Mesela şu an Google ve klasik speed test üzerinden yapılan testlerim 10 ve 19 ping arasında ama pingi Vodafone sunucularına attığım zaman 66 70 ping oluyor. Ellerine yüzlerine bulaştırmadan bir şey yapsalar keşke.

Yeni konular

Geri
Yukarı