GeForce NOW üyeliğim yükseltilmedi

ByClassic

Kilopat
Daha fazla  
Dün akşam saatlerinde üç aylık üyelik aldım. Üyeliğim hala aktifleşmedi karttan ücret tahsil edildi. E-posta gönderdim dönüş yapılmadı.

Dün akşam saatlerinde üç aylık üyelik aldım. Üyeliğim hala aktifleşmedi karttan ücret tahsil edildi. E-posta gönderdim dönüş yapılmadı.

Hocam, ayarlardan yükselt kısmına girin. Oradan sizi başka bir siteye yollayacak sonra GeForce NOW'a geri dönün ve üyeliğiniz güncelleştirilmedi mi seçeneğine tıklayın.

Hocam, ayarlardan yükselt kısmına girin. Oradan sizi başka bir siteye yollayacak sonra GeForce NOW'a geri dönün ve üyeliğiniz güncelleştirilmedi mi seçeneğine tıklayın.
Teşekkürler öncelikle, bunu denedim paketlerim kısmına yönlendirdi orada basic yazıyor. İptal de edemiyorum.
Kanka Twitter'den yaz olmazsa dava falan açacağım de bu arada Twitter'den sslerini falan at kart satın alım şeylerini falan.
Twitter ve Messenger'den yazdım dünkü sunuculardaki soruna bağladılar mail at denildi attım cevap yok. Lifecell üzerineydi fatura, orayı aradığımda buradan yardımcı olamıyoruz dedi. En son bankayı arayacağım bu gidişle.

Geri
Yukarı