GeForce Now üzerinden Steam açılmıyor

SemihX1

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konu basit ve düz GeForce Now üzerinden Steam'i açıp Steam'e erişebiliyorsunuz ama ben de nedense açılmıyor anlamadım yani NVIDIA hesabım Premium ve Steam'la senkronizasyon yaptım ve Steam arkada da açık oyunlar da ve NVIDIA'da kütüphane de ekli, Witcher 2'yi Türkçe yapmak için oyun bütünlüğünü doğrulamak gerek ama Steam'i açmadan olmaz ve arkadaşlar açamıyorum Steam'i. Nasıl yapabilirim? Nasıl gelir ekrana gelmiyor da :( .

Dosya Ekleri

• steam.png
    steam.png
    28,2 KB · Görüntüleme: 694
Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun nedir? Biraz daha açıklar mısınız?

Hocam kolay gelsin. Öncelikle ben dün NVIDIA hesabı oluşturdum 1 aylık Premium satın aldım çok heyecanlandım anlatamam çok mutlu oldum ve gittim Steam hesabıma Witcher 2 ve Witcher 3 satın aldım. Baktım bu 2 oyunu destekliyorlar daha mutlu oldum.

Witcher 3 Steam'de orijinal de Türkçe bildiğiniz üzere Witcher 3'ü Türkçe yapabiliyorum ama Witcher 2 orijinal de Steam'da Türkçe ama şöyle bir şey var hocam bu Witcher 2'yi Türkçe yapabilmek için Launcher ile açmak gerek onun için de oyunu Steam ile açmak gerek hocam Steam'a girip dosya bütünlüğü sekmesinden Türkçe seçip açmam gerek ki oyun Türkçe olsun. Default da İngilizce başka kaynaklarda da okudum onlarda da böyleymiş ondan dolayı benim GeForce Now'dan Steam'a girip, Witcher 2'yi açmam lazım hocam ama dediğim gibi herkeste orada Steam çıkıyor ben de çıkmıyor.

Dediğim gibi Steam hesabım ile senkronizsyon yaptım oyunlar kütüphanem de açılıyor falan işte ama Steam'dan olmadığı için olmuyor :( Witcher 3 açtığım da ise Steam kütüphane ye atıyor orada tek Witcher 3 var mağazaya giriyorum Witcher 2 yazıyorum var. Gösteriyor, tıklıyorum hocam fakat bu platform uygun değildir hatası alıyorum.

Ondan mütevellit işte ben bunu Steam'dan açmam lazım ki oyun Türkçe olsun Witcher 3'de İngilizce başlıyor ama onu ayarlardan değiştirebiliyorsun GeForce Now'da Launcher'sız direkt başlattığı için oyunu İngilizce.

Hocam işte bundan mütevellit GeForce Now üzerinden Steam'i açmak istiyorum. Bu arada benim bilgisayar da Watch Dogs 1 30 FPS en kötü ayarlarda gidiyordu şimdi GeForce Now'da 60 FPS yüksek High ayarlar da çok güzel akıyor. Buradan tüm arkadaşlara öneririm :) Hocam dediğim gibi sorun bundan ibaret yazım hatası olduysa kusuruma bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dediğim gibi sorun bundan ibaret yazım hatası olduysa kusuruma bakmayın.
Siz yine de çok yazım hatası yapmayın :)

Son bir soru daha :) Siz oyunun dosya konumuna mı erişmek istiyorsunuz yoksa oyunu Steam üzerinden mi açmak istiyorsunuz?

Bu son sorumu da cevapladıktan sonra size bildiğim kadarıyla yardımcı olacağım.

Hocam ben Witcher 2'nin dilini Türkçe yapmak istiyorum bunun içinde oyunu Launcher ile açmak gerek NVIDIA GeForce Now'da direkt oyunu açıyor ondan dolayı oyunu "Steam" üzerinden açıp dosya bütünlüğü kontrolu yaparak Launcher ile çalıştırıp Türkçe dil yapıcağım 2.seçenek yani oyun bende yüklü değil ama hem Steam hem GeForce Now kütüphanesin de var hocam zaten GeForce Now'da oyunun dosyalarına bir şey yapamıyorsun ki Save falan kendisi otomatik alıyor.

Save'de sıkıntı yok. Ben GeForce Now üzerinden Steam'i açıp oradan Witcher 2'de dosya bütünlüğü ile açıp Launcher'dan oyunun dilini Türkçeye çevirmek istiyorum :) Yani ben de oyun yüklü değil GeForce Now direkt açıyor ama zaten. Başkalarında arama yerine yazınca Steam çıkıyor nedense ben de çıkmıyor.

Premium üyelik var Steam'de oyunlar var senkronizasyon var anlamadım yani. Oyun zaten bende yüklü olmadığı için dosyalarına erişemiyorum ama(GeForce Now'da yüklü olduğu için erişemiyorum.) GeForce Now üzerinden Steam açabilirsem hocam dosya bütünlüğü ile Launcher açılıp oyunu Türkçe yapabilirim ama Steam sadece Witcher 3'de açılıyor onda ise oynaya basıyorsun ve oyun açılıyor. Witcher 2 kütüphanede gözükmemesine rağmen mağazaya adını yazınca çıkıyor.

Witcher 2 diye ve bende satın alınmış olarak gösteriliyor oyna dediğimde ise platform uygun değil diyor. Velhasıl kelam hocam GeForce Now üzerinden Steam'i açıp oradan Witcher 2'nin dosya bütünlüğünü kontrol ederek açarak Launcher'a erişip Türkçe yapmak istiyorum oyun default olarak İngilizce. Hocam zaten üstte fotoğrafta gösterdiğim gibi nedense çıkmıyor. Yardımlarınız fikirleriniz ve görüşleriniz için teşekkür ederim inşallah çözeriz.

Siz yine de çok yazım hatası yapmayın :)

Son bir soru daha :) Siz oyunun dosya konumuna mı erişmek istiyorsunuz yoksa oyunu Steam üzerinden mi açmak istiyorsunuz?

Bu son sorumu da cevapladıktan sonra size bildiğim kadarıyla yardımcı olacağım.

Hocam sorunu çözdüm preparing Launcher'ı kapatınca dosya bütünlüğü yaptım ve Launcher açıldı GeForce Now'da oyun Steam'da açılınca preparing Launcher'ı kapattım.
Niye arama yerine Steam yazıyorsunuz? Witcher 2 yazıp denediniz mi?

Hocam tekrardan selamlar üstteki seçenek sadece 1 defa oldu 2.sefer tıkladım kapanmadı preparing Launcher kapanmıyor :( Steam arama yerine yazınca da çıkmıyor GeForce Now'da. Yükledim sildim gene olmuyor ya. NVIDIA canlı destek zaten yüzüstü bıraktı beni 15 dakika bekledim Server'larda sıkıntı var diyorlar ben arama kısmında çıkmıyor diyorum adam bana sanki oyun açmışım gibi serverlar dolu diyor. Lütfen yardım et hocam @Zakramoreas.

Hocam preparing Launcher ekranında çarpı işareti varya kapatmak için ona makro ile tam hizalı şekilde basmak lazım ya ve bu da çok zor maalasef onun yerini nokta atışı ezberim de değil yarım saniyelik bir iş. Napabilirim?

Hocam, ne yapmalıyız?

Son düzenleme:
Hocam sorunu çözdüm preparing Launcher'ı kapatınca dosya bütünlüğü yaptım ve Launcher açıldı GeForce Now'da oyun Steam'da açılınca preparing Launcher'ı kapattım.

Hocam tekrardan selamlar üstteki seçenek sadece 1 defa oldu 2.sefer tıkladım kapanmadı preparing Launcher kapanmıyor :( Steam arama yerine yazınca da çıkmıyor GeForce Now'da. Yükledim sildim gene olmuyor ya. NVIDIA canlı destek zaten yüzüstü bıraktı beni 15 dakika bekledim Server'larda sıkıntı var diyorlar ben arama kısmında çıkmıyor diyorum adam bana sanki oyun açmışım gibi serverlar dolu diyor. Lütfen yardım et hocam @Zakramoreas.

Hocam preparing Launcher ekranında çarpı işareti varya kapatmak için ona makro ile tam hizalı şekilde basmak lazım ya ve bu da çok zor maalasef onun yerini nokta atışı ezberim de değil yarım saniyelik bir iş. Napabilirim?

Hocam, ne yapmalıyız?

Aslında sorun falan yok GeForce Now arada Steam'ı kaldırıyor geri getiriyor ben oyun aldım oynayacaktım girmedim sonrası gün girerim dedim. Kaldırmışlar ...

İngilizce karakter muhabbeti
Muhtemelen şifrende i vs var ama klavyede i ye basınca i yazmıyor ı ya basman lazım detaylıca araştırmanı öneririm tüm harfleri.

Geri
Yukarı