GeForce NOW yarın açılıyor mu?

Zeki Fırıldak

Hectopat
Arkadaşlar telefonumda gezinirken bir anda mesaj geldi ve böyle yazıyordu "satışlar açılıyor, sadece saatler kaldı" yani gece 12'den sonra satışlar açılacak mı?

Memnun kalmadığı için üyeliklerini sonlandıran üyelerin kontenjanını satıyorlar sanırım. Kablonet altyapısıyla kullanarak oyun oynanamaz vaziyette olduğu için ben de üyeliğimi sonlandırdım. Çoğu kullanıcı sorun olmadığını söylüyor ancak bölgesel bir durum sanırım, ben kullanamadım.

Memnun kalmadığı için üyeliklerini sonlandıran üyelerin kontenjanını satıyorlar sanırım. Kablonet altyapısıyla kullanarak oyun oynanamaz vaziyette olduğu için ben de üyeliğimi sonlandırdım. Çoğu kullanıcı sorun olmadığını söylüyor ancak bölgesel bir durum sanırım, ben kullanamadım.
Ben Avrupa sunucularında sorunsuz oynuyorum ücretsiz şekilde.

VPN ile mi? Hesaplar bulunup iptal edilmedi mi? Ayrıca TR sunucusunda bile aşırı gecikme yaşarken yurtdışında nasıl sorunsuz oynuyorsunuz hocam :) Sanırım şans meselesi 100/5 internetle 200ping üstüne çıkıyor GFN.
EU Central 3 sunucusunda oynuyorum. 55/7 internetim var ve 35 mbps veriyorum. 900p'de sorunsuz oynuyorum. Türk sunucularınıda denedim ama berbat. Sabah 8:30'da girdim 250 kişi sırada. Avrupa sunucusuna giriyorum sıralar 50'yi geçmiyor. Hele ki sabah ve öğlen hiç sıra yok. Ben daha Türkiye'ye sunucular gelmeden Avrupa sunucularından hesap açmıştım.
Nasıl oynuyorsun ben anlamıyorum bu işlerden.
Zayıf ağ bağlantısına göre koşulla ayarını kapattım ve görüntü daha da netleşti. Hiç gecikme ve problem olmadan oynuyorum.

Geri
Yukarı