GeForce Now'a Neden GTA V Gelmiyor?

lilsmcn

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
Arkadaşlar merhabalar, öncelikle bilgisayarım oyunları kaldırabilecek sisteme sahip olmasına rağmen oyunlar kasıyordu. GeForce Now'u deneyeyim dedim. Günlük 1 saat olan versiyondayım şu an. Mükemmel bir program. Hayatımı kurtardı diyebilirim. Efsane oynatıyor bedava sürüm olmasına rağmen. Lakin neden GTA V yok? Ne zaman gelir? Bir bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar merhabalar, öncelikle bilgisayarım oyunları kaldırabilecek sisteme sahip olmasına rağmen oyunlar kasıyordu. GeForce Now'u deneyeyim dedim. Günlük 1 saat olan versiyondayım şu an. Mükemmel bir program. Hayatımı kurtardı diyebilirim. Efsane oynatıyor bedava sürüm olmasına rağmen. Lakin neden GTA V yok? Ne zaman gelir? Bir bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

NVIDIA'nın anlaşması lazım yakın zamanda gelir mi bilemeyiz ama daha gelişme aşamasında olduğunu varsayarsak o kadar popüler oyunun gelme olasılığı yüksek.

O diğer büyük oyunların yakın zamanda geleceğini sanmıyorum. NVIDIA para vermediği için olan büyük oyunlar da çıktı zaten. Para vermediği sürece gelmezler.

Geri
Yukarı