GeForce Now'da Gamepad çalışmıyor

kayapater

Kilopat
Makaleler
5
GeForce Now'a girdim bağlantı sağlam fakat kablosuz Gamepad daha önceden çalışmasına rağmen baktığımda çalışmadı. Ben de dokunmatik Gamepad tuşlarını denedim ve sorunun Gamepad'de olmadığını anladım. Dokunmatik tuşlar da çalışmayınca sebebini merak ettim. Aynı sorunu yaşayanlar var mı?

Ben PS4 kolu kullanıyorum. Herhangi bir sorunu yok açıkçası ancak steam'e 30 TL'lik kolu tanıtmam gerekmişti. Oynadığınız oyunun desteklediğinden emin misiniz ? Her oyunda destek bulunmuyor maalesef. Farklı oyunlarla deneyin yada fabrika ayarlarına sıfırlayın. Belki işe yarabilir ama kesin bir bilgim yok dostum.

Ben PS4 kolu kullanıyorum. Herhangi bir sorunu yok açıkçası ancak steam'e 30 TL'lik kolu tanıtmam gerekmişti. Oynadığınız oyunun desteklediğinden emin misiniz ? Her oyunda destek bulunmuyor maalesef. Farklı oyunlarla deneyin yada fabrika ayarlarına sıfırlayın. Belki işe yarabilir ama kesin bir bilgim yok dostum.
Bendeki gamepad daha önceden çalışıyordu. Dediğim gibi uygulamaya yerleşik dokunmatik kontrolcü de çalışmıyor.

Geri
Yukarı