GeForce Now'da Witcher 2 Türkçe olmuyor

Kasıyor.

İntel Core i3-3110m 2.40ghz
Nvidia GeForce GT 630m 1 gb , İntel HD Graphics 4000
4 gb ddr3
Windows 10 64 Bit Home Single Language

Normalde kasmaması lazım ama kasıyor.En düşük ayarlarda bile.

Nasıl aga anlatır mısın bu preparing launcher'ı kapamak için bir kısayol var mı ya da steam'i yeniden başlatmak için bir kısayol .Alt tab yaparak evet nasıl yapıcaz ?
Sistemimiz neredeyse aynı bende 800x600 en düşük ayarlarda 30 fps alamadım
Hocam 1 GeForce NOW'dan steam' e girmek istiyorum doğrudur.2. Evet doğru Windows 10'da alt tab'da masaüstüne çıkılmıyor arkada herhangi bir şey açık olması lazım rastgele bir klasör olur mesela.Hocam nasıl yani anlamadım ki GeForce NOW'da oyun açıldığında arkada GeForce NOW'dan alt tab yaparak steam açmak mı anlamadım.
Arkadan bişey açma sadece gnow açık olsun hızlı hızlı alt taba bas

Farklı oyunlarda deneyebilirsin dostum, Witcher 2 şart değil.

Watch Dogs 1 denedim ve mükemmeldi. Zaten ben bunu Witcher 2 ve Witcher 3 için satın aldım zaten Witcher 3 ayarlardan Türkçe oluyor o sıkıntı değil ama işte Witcher 2 :( .Hocam sen Steam'da oyunları açarken preparing Launcher sekmesi geliyor ya o sekmeyi kapatma kısayolu biliyor musun onu kapatabilirsem dosya bütünlüğünden hallederim sorunu.
Sistemimiz neredeyse aynı bende 800x600 en düşük ayarlarda 30 fps alamadım

Arkadan bişey açma sadece gnow açık olsun hızlı hızlı alt taba bas
Hocam hatta kalın bir yere gitmeyin deniyorum Aynen optimizasyon problemi var gibi.Tamam Hocam deniyorum.Oyun ekranına girsin ama dimi ? Yani witcher ekranı açılsın ?

Watch Dogs 1 denedim ve mükemmeldi. Zaten ben bunu Witcher 2 ve Witcher 3 için satın aldım zaten Witcher 3 ayarlardan Türkçe oluyor o sıkıntı değil ama işte Witcher 2 :( .Hocam sen Steam'da oyunları açarken preparing Launcher sekmesi geliyor ya o sekmeyi kapatma kısayolu biliyor musun onu kapatabilirsem dosya bütünlüğünden hallederim sorunu.
Nvidianın türkiye desteği vardır oraya yaz ben bu oyun için aldım oynayamıyorum paramı verin falan yaz. Geri getirirler steamı bence sonra yine alırsın.

Nvidianın türkiye desteği vardır oraya yaz ben bu oyun için aldım oynayamıyorum paramı verin falan yaz. Geri getirirler steamı bence sonra yine alırsın.
Maalasef zaten tek 1 aylık alabilme şansım var.Aga onu boşver de ben şimdi açtım oyunu aşırı hızlıca alt tab alt tab alt tab yaptım 2 sekme geldi birisi witcher 2 sekmesi onu tek büyütebiliyoruz diğer sekme de steam sekmesi steam'i hem kapatabiliyoruz hem büyültebiliyoruz ordan witcher 2 kapanmıyor mecburen ya steam kapatıcaksın ya oyuna girip shift tab ile çıkmaya zorlucaksın çıkmaya zorlada oyuna oyna ya basmaz isen direk steam kapanıyor.Dosya bütünlüğünü dinlemiyor.Oynaya bastığım da zaten direk launchersız aynı şekilde oyun açılıyor.
Hem ben kimim ki beni taksınlar iade yaparlar mı çok zor . Ayrıyeten dediğim gibi ben kimim ki benim için steam'i getirsinler :( .Biz bu alt tab işine yoğunlaşalım.
Şimdi napcaz aga bu alt tab'ı nasıl yapıcaz ?
orda mısın ? @hEgemen
Aga sen bu preparing launcher ekranını kapatmak için kısayol biliyor musun o ekranı kapatırsam steam kapanmadan kütüphaneye geçebilirim :)
?????
.

Napayım ben şimdi NVIDIA GeForce Now ile canlı destek konuştum. Witcher 2'de dil değiştirme yani Launcher açmayı desteklemiyorlarmış. Steam'i açmayı ise kaldırmışlar. Büyük ihtimalle Witcher 2'yi YouTube'dan bitirip Witcher 3'e geçeceğim (dipnot: Witcher 1 bitirdim).Witcher 3 zaten ayarlardan 10 saniye de Türkçe yapılıyor. Ben böyle yapayım diyorum sence bro?

Son düzenleme:
Kardeşim sırf sana yardımcı olayım diye üyelik açtım :D Şimdi sana adımları tek tek yazıcam çok basit uygular paşa paşa oynarsın türkçe :D
Gfn yı açtın direk witcher 2 diye aratıp başlattın menüde sonra steam açılıyor , bu kısımda bende cd anahtarı gorünüyür oyna yazıyor oynaya basarsan direk oyunu açıyor vs o kısmı kapattın mı steam oyun başlatmadan açılıyor direk eğer sende oyun oto dırek başlıyorsa hızlı bir şekilde kapatmaya çalış.Buraya kadar hallettiysen steam sol altta sekme olarak görünüyor orda ekranı buyult
Steam ekranı geldığınde sol altta oyun ekleye tıkla , steamde ürün etkinleştir ,ileri,Yazdırmak için buraya tıkla,Frind Printer, açılan kısımda aratma kısmına c: yaz enter de,, asgard çift tıkla,Countınue,securıty tab,customize,Cahange icon,Browse
şimdi steam kurulu olduğu dizini açmış olması gerekli ordan steamapps common witcher 2 yı açtın şimdi dosya dizininde launcher ve launcher-old doyaları var launchere tek tıklayıp shift delete dedikten sonra f5 le yenile launcher silinecek sonra launcher-old yazanı ustune tek tıkla ısım değiştirmek için çift basma arka arkaya bekleyip tek tıkla -old yazan kısmı sil sadece launcher kalsın sonra birdaha f5 yenile
. Daha sonra steame dön oyunu direk oyna direk başlat ve launcher karşında ayarlardan türkçe yapabilrisin hatta grafik ayarlarını vs yükseltebilirsin. Aşırı ayrıntılı anlattım zuun oldu kusura bakmayın ufak hatada direk sistem atıyor mecbur böyle anlattım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    292,3 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleme:
Kardeşim sırf sana yardımcı olayım diye üyelik açtım :D Şimdi sana adımları tek tek yazacağım çok basit uygular paşa paşa oynarsın Türkçe :D
Gfn yı açtın direk Witcher 2 diye aratıp başlattın menüde sonra Steam açılıyor, bu kısımda bende CD anahtarı gorünüyür oyna yazıyor oynaya basarsan direk oyunu açıyor vs o kısmı kapattın mı Steam oyun başlatmadan açılıyor direk eğer sende oyun oto dırek başlıyorsa hızlı bir şekilde kapatmaya çalış. Buraya kadar hallettiysen Steam sol altta sekme olarak görünüyor orada ekranı buyult
Steam ekranı geldığınde sol altta oyun ekleye tıkla, Steam'de ürün etkinleştir, ileri, Yazdırmak için buraya tıkla, Frind Printer, açılan kısımda aratma kısmına C: Yaz enter de, asgard çift tıkla, Countınue, Security Tab, customize, Cahange icon, Browse
Şimdi Steam kurulu olduğu dizini açmış olması gerekli oradan steamapps common Witcher 2'yı açtın şimdi dosya dizininde Launcher ve Launcher-old doyaları var Launcher'e tek tıklayıp Shift delete dedikten sonra F5 le yenile Launcher silinecek sonra Launcher-old yazanı ustune tek tıkla ısım değiştirmek için çift basma arka arkaya bekleyip tek tıkla -old yazan kısmı sil sadece Launcher kalsın sonra bir daha F5 yenile
Daha sonra Steam'e dön oyunu direk oyna direk başlat ve Launcher karşında ayarlardan Türkçe yapabilrisin hatta grafik ayarlarını vs yükseltebilirsin. Aşırı ayrıntılı anlattım zuun oldu kusura bakmayın ufak hatada direk sistem atıyor mecbur böyle anlattım.

Benim sorunumu çözdün hocam. Çok teşekkür ederim.

Kardeşim sırf sana yardımcı olayım diye üyelik açtım :D şimdi sana adımları tek tek yazacağım çok basit uygular paşa paşa oynarsın Türkçe :D.
gfn yı açtın direk Witcher 2 diye aratıp başlattın menüde sonra Steam açılıyor, bu kısımda bende CD anahtarı gorünüyür oyna yazıyor oynaya basarsan direk oyunu açıyor vs o kısmı kapattın mı Steam oyun başlatmadan açılıyor direk eğer sende oyun oto dırek başlıyorsa hızlı bir şekilde kapatmaya çalış. Buraya kadar hallettiysen Steam sol altta sekme olarak görünüyor orada ekranı buyult.
Steam ekranı geldığınde sol altta oyun ekleye tıkla, Steam'de ürün etkinleştir, ileri, yazdırmak için buraya tıkla, frind printer, açılan kısımda aratma kısmına C: Yaz enter de, asgard çift tıkla, countınue, Security Tab, customize, cahange icon, browse.
Şimdi Steam kurulu olduğu dizini açmış olması gerekli oradan steamapps common Witcher 2'yı açtın şimdi dosya dizininde Launcher ve Launcher-old doyaları var Launcher'e tek tıklayıp Shift delete dedikten sonra F5 le yenile Launcher silinecek sonra Launcher-old yazanı ustune tek tıkla ısım değiştirmek için çift basma arka arkaya bekleyip tek tıkla -old yazan kısmı sil sadece Launcher kalsın sonra bir daha F5 yenile.
Daha sonra Steam'e dön oyunu direk oyna direk başlat ve Launcher karşında ayarlardan Türkçe yapabilrisin hatta grafik ayarlarını vs yükseltebilirsin. Aşırı ayrıntılı anlattım zuun oldu kusura bakmayın ufak hatada direk sistem atıyor mecbur böyle anlattım.

C: Ye girmeye çalıştıgımda Access denied diyor, son durum ne hala girebiliyor musunuz siz?

Kardeşim sırf sana yardımcı olayım diye üyelik açtım :D Şimdi sana adımları tek tek yazacağım çok basit uygular paşa paşa oynarsın Türkçe :D
Gfn yı açtın direk Witcher 2 diye aratıp başlattın menüde sonra Steam açılıyor, bu kısımda bende CD anahtarı gorünüyür oyna yazıyor oynaya basarsan direk oyunu açıyor vs o kısmı kapattın mı Steam oyun başlatmadan açılıyor direk eğer sende oyun oto dırek başlıyorsa hızlı bir şekilde kapatmaya çalış. Buraya kadar hallettiysen Steam sol altta sekme olarak görünüyor orada ekranı buyult
Steam ekranı geldığınde sol altta oyun ekleye tıkla, Steam'de ürün etkinleştir, ileri, Yazdırmak için buraya tıkla, Frind Printer, açılan kısımda aratma kısmına C: Yaz enter de, asgard çift tıkla, Countınue, Security Tab, customize, Cahange icon, Browse
Şimdi Steam kurulu olduğu dizini açmış olması gerekli oradan steamapps common Witcher 2'yı açtın şimdi dosya dizininde Launcher ve Launcher-old doyaları var Launcher'e tek tıklayıp Shift delete dedikten sonra F5 le yenile Launcher silinecek sonra Launcher-old yazanı ustune tek tıkla ısım değiştirmek için çift basma arka arkaya bekleyip tek tıkla -old yazan kısmı sil sadece Launcher kalsın sonra bir daha F5 yenile

Bir şey soracağım direk oyna giriyor nasıl kapatacağım acaba Witcher 2'yi durdur deyincede GeForce Now'da kapanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı