GeForce NOW'da yama nasıl kurulur?

kenan0160

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. GeForce NOW'da yama kurulur mu diye baktığımda bazıları workshoptan kurabilirsiniz dedi. Bende soriyim dedim. Nasıl kuruluyor story oyunlar için?

Örnek vereceğim HOI4'de Türkçe yama modu indirebilirsiniz workshoptan öyle olur. Onun dışında workshopu olmayan oyunlar için yapamazsınız.

Nasıl indireceğim hiçbir bilgim yok mod falan bir de GFN de videosu falan yok mu? Mesela Metro Exodus var Tomb Raider serisi var arkadaşta.

Hocam o kadarını anladımda şimdi oyunu açtım Steam'e girdim oyunu kapatıp yamayı kurmam lazım değil mi ama zaten oyunu kapatınca atıyor.
Benim GFN üzerinden oynadığım iki oyun var, biri yüklü olan modları her girdiğimde oyun menüsünde yeniden indiriyor diğeri ise kendi içinde mod menüsü var oraya girip yükle demem gerekiyor ve oyun kendini yeniden başlatıyor ve mod yüklenmiş oluyor. Yani demek istediğim GFN mod' a izin veriyorsa sıkıntı olmuyor hiç bir zaman.

Benim GFN üzerinden oynadığım iki oyun var, biri yüklü olan modları her girdiğimde oyun menüsünde yeniden indiriyor diğeri ise kendi içinde mod menüsü var oraya girip yükle demem gerekiyor ve oyun kendini yeniden başlatıyor ve mod yüklenmiş oluyor. Yani demek istediğim GFN Mod'a izin veriyorsa sıkıntı olmuyor hiçbir zaman.

Assasin Creed.

Far Cry.

Control.

A plogue ınnocent.
Bunların var mı veya hangi oyunların var
Hocam işte dediniz gibi modları nasıl yapacağız GeForce NOW girdikten sonra.
Bahsettiğiniz iki oyunun da workshopu yok.

Hocam zaten sizin dediğiniz eskiden GeForce NOW Steam olduğunda oluyor şimdi nasıl yapacağız onu soruyorum.
Benim GFN üzerinden oynadığım iki oyun var, biri yüklü olan modları her girdiğimde oyun menüsünde yeniden indiriyor diğeri ise kendi içinde mod menüsü var oraya girip yükle demem gerekiyor ve oyun kendini yeniden başlatıyor ve mod yüklenmiş oluyor. Yani demek istediğim GFN Mod'a izin veriyorsa sıkıntı olmuyor hiçbir zaman.

Anladım hocam deneyeceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı