GeForce NOW'ın Beklendiği gibi çıkmaması

Artorias74

Kilopat
Makaleler
11
Yayıncıların öve öve bitiremediği GeForce NOW'da her oyun oynanmıyor, oyunlarına ayrı ayrı para veriyorsun, Internet'in iyi olması gerekiyor bunlar içinde aylık 75 TL istiyor. Ya arkadaşım bu kadar da milleti sömürmeyin, NVIDIA hiç fiyatlandırmaları denetlemiyor mu? Firmaları tekelleştirirseniz bu olur işte, herkes fırsatçı, kan emici. Türkiye'de altyapı yok, ortalama internet hızları 8-24Mbps arasında ve bu interneti bir evde 2-3 kişinin kullandığı görülüyor. İnternet paketleri fahiş fiyatlı, Internet'e mi para yetiştirelim, GeForce NOW'a mı? Ha sonrada oyununa para bulması var. Yılın en balon olaylarından olabilir bu GeForce NOW, yayıncıların öve öve bitirememesi beni sinirlendiriyor.

Screenshot (26).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yayıncıların öve öve bitiremediği GeForce NOW'da her oyun oynanmıyor, oyunlarına ayrı ayrı para veriyorsun, Internet'in iyi olması gerekiyor bunlar içinde aylık 75 TL istiyor. Ya arkadaşım bu kadar da milleti sömürmeyin, NVIDIA hiç fiyatlandırmaları denetlemiyor mu? Firmaları tekelleştirirseniz bu olur işte, herkes fırsatçı, kan emici. Türkiye'de altyapı yok, ortalama internet hızları 8-24Mbps arasında ve bu interneti bir evde 2-3 kişinin kullandığı görülüyor. İnternet paketleri fahiş fiyatlı, Internet'e mi para yetiştirelim, GeForce NOW'a mı? Ha sonrada oyununa para bulması var. Yılın en balon olaylarından olabilir bu GeForce NOW, yayıncıların öve öve bitirememesi beni sinirlendiriyor.

Eki Görüntüle 908916
Ben Shadow Cloud kullanıyorum. Tam masaüstü aylık 12 euro. Sadece ön sipariş süreleri çok uzun 6 ayı bulabiliyor ama Geforce Now'ın kıt kütüphanesine aylık 75 tl vereceğime her oyunu oynarım 110 lira veririm.

İşte bu yüzden Playstation Now. Türkiye'den, 8 mbps download internette bile cayır cayır oynattığını duydum. Game Pass gibi bir mantığı da var. Gelse de oynasak.
24 MBPS internetim var ama PS Now'a nasıl girildiğini bilmediğim için oynayamıyorum. Açıklar kapatılmış diye duydum.

Eki Görüntüle 908916

Tamam ekonomi etkiliyor da, Geforce Now'un 75 TL yapmasıyla ekonominin ne alakası var :D? Adam öveceğim diye yazdığı yazıya bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı