GeForce NOW'ın Beklendiği gibi çıkmaması

GeForce Now'ın kalitesiz sunucuları var. Sabah sabah açmama ve internetim 720p 60 fps oyun deneyimi çok rahat açabilecek olmasına rağmen (24 mbps) ara sıra donmalar yaşadım. Ki internette yazılar görüyorum 100 mbps download internete rağmen donmalar, kalite düşüşleri yaşayanlar olmuş.
Kısacası, çöp.
Ben 50mbps ile Avrupa sunucularında bir kere istikrarsız bağlantı almadım ama siz diyorsanız öyledir. Geforce Now'ın sunucuları değil oyun kütüphanesi sıkıntı.

Hocam linç yerdiniz. Bir konu açmıştım (bakın isterseniz) GeForce NOW neden bu kadar abartılıyor diye, uçtular üstüme sonra.
Konu içeriğini de değiştirseymiş tam olsaymış. Başlığın, konu içeriğini yansıtması adına başlığı "GFN'in Balon çıkması" yapmıştım, moderatör keyfi sansür uygulamış açıkçası.

Evet oyun kütüphanesinden memnun değilim. Yanlış olabilir, 700 küsür ve daha fazla oyun olmasına rağmen bizim oynayacağımız, çoğu sistemin kaldırmadığı oyun çok az.
Geforce Now'da 4 oyun oynadım sadece Witcher 3, Rainbow Six Siege, Assasins Creed Odyssey ve Valhalla. Daha oynanacak güzel oyun yok her hafta kelimenin anlamıyla çöp oyunlar getiriyorlar. Mesela CSGO gibi Valorantı da görmek isterim. Tüm Riot oyunları var ama Valorant yok çok saçma.

GeForce NOW'da 4 oyun oynadım sadece Witcher 3, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Assassin's Creed Odyssey ve Valhalla. Daha oynanacak güzel oyun yok her hafta kelimenin anlamıyla çöp oyunlar getiriyorlar. Mesela CS:GO gibi Valorant'ı da görmek isterim. Tüm Riot oyunları var ama Valorant yok çok saçma.

Beni çıldırtan nokta, oyunlarda lisans istemesi. Çoğu bulut oyun sisteminde oyunu Epic veya Steam'den almadan oynayabiliyoruz. Oyun gıtlığı var zaten sistemde bir de oyun satın alın diyorlar :(

Beni çıldırtan nokta, oyunlarda lisans istemesi. Çoğu bulut oyun sisteminde oyunu Epic veya Steam'den almadan oynayabiliyoruz. Oyun gıtlığı var zaten sistemde bir de oyun satın alın diyorlar :(
Hocam Shadow Cloud öneriyorum. Aylık 110 lira fakat size Windows 10 full masaüstü veriyorlar. Şahsen onu kullanıyorum ve çok memnunum. Avrupada alsaydım depolamayı yükseltirdim. Ekstra 256 GB depolamaya 14 lira veriyorsunuz. Tek problemi hala beta gibi olması, ön sipariş muhabbetleri. 6 ay sonra geliyor can sıkıcı oluyor.

Hocam Shadow Cloud öneriyorum. Aylık 110 lira fakat size Windows 10 Full masaüstü veriyorlar. Şahsen onu kullanıyorum ve çok memnunum. Avrupa'da alsaydım depolamayı yükseltirdim. Ekstra 256 GB depolamaya 14 lira veriyorsunuz. Tek problemi hala beta gibi olması, ön sipariş muhabbetleri. 6 ay sonra geliyor can sıkıcı oluyor.

Bildiğin Windows 10 veriyorsa efsane :) ama şu anda ihtiyacım yok sanırım.

Hocam Shadow Cloud öneriyorum. Aylık 110 lira fakat size Windows 10 full masaüstü veriyorlar. Şahsen onu kullanıyorum ve çok memnunum. Avrupada alsaydım depolamayı yükseltirdim. Ekstra 256 GB depolamaya 14 lira veriyorsunuz. Tek problemi hala beta gibi olması, ön sipariş muhabbetleri. 6 ay sonra geliyor can sıkıcı oluyor.
Biliyorum o servisi. Verdiği sistem özellikleri gayet güzel.
Bir Youtube kanalı, Shadow Cloud'a mail atmıştı ve "Türkiye'ye ne zaman geleceksiniz?" tarzında soru sormuş. Ve Shadow Cloud yetkilileri de "Türkiye'ye gelmek için yoğun isteğe ihtiyacımız var" tarzı bir şey söylemiş. Ne kadar doğru bilemem tabii. :)

Geri
Yukarı