GeForce NOW'ın Beklendiği gibi çıkmaması

Geforce Now, Shadow Cloud ve Stadia gibi servislerin görüntü kalitesini karşılaştırdığımızda Geforce Now daha iyi oluyor, ayrıca 20 Mbps üstü yoksa konuşmayın bence :)

@Minus273 Stadia nereye geliyor dostum, şu an çok kötü durumdalar.

Görüntü kalitesi daha mı iyi.... Boosteroid, Vectordash lmao diye gülüyor şuan.

Ben Shadow Cloud kullanıyorum. Tam masaüstü aylık 12 euro. Sadece ön sipariş süreleri çok uzun 6 ayı bulabiliyor ama Geforce Now'ın kıt kütüphanesine aylık 75 tl vereceğime her oyunu oynarım 110 lira veririm.
Hocam Shadow'da oyunlara tekrardan para veriyor musunuz? Ayrıca korsan indirme yapabiliyor musunuz?

Hocam Shadow'da oyunlara tekrardan para veriyor musunuz? Ayrıca korsan indirme yapabiliyor musunuz?
Shadow bir Google Cloud tarzı platform kendi sunucunu açıyorsunöyle indiriyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O dediklerin Stadia ve Shadow PC.

Shadow bir Google Cloud tarzı platform kendi sunucunu açıyorsunöyle indiriyorsun.
Tamam da adam sana masaüstünü veriyor. Orada torrent indiremez miyiz? Yoksa sürekli oriijnal mi almak zorundayız? Korsan indirme yöntemi olabilir, çünkü adamlar sana direkt masaüstünü veriyor. İstediğin programı yüklüyorsun.

Hocam linç yerdiniz. Bir konu açmıştım (bakın isterseniz) GeForce NOW neden bu kadar abartılıyor diye, uçtular üstüme sonra.
Edit : Demin, konu başlığının değiştirilmesi hakkında konu açmaya çalışmıştım, moderatör konuyu onaylamadan kaldırmış, hiç sebebini de veya cevabını yazmamış. Sanırsam moderatör arkadaşta GFN kullandığı için kuyruk acısı çekiyor biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı