GeForce Palit GT 7300 Ekrana Görüntü Gelmeme Sorunu

Alcatraz JR

Kilopat
Daha fazla  
Şimdi benim bir bilgisayar vardı. Normal bir şekilde çalışıyordu. Sabah kalktım düğmeye bastım çalıştı fanlar falan, ışıklar hepsi normaldi ancak görüntü gelmemişti. Kapattım bir daha açtım ve açılmadı. Her saatte bir denediğimde 2 saniye fanlar çalışıyor sonra tık, kapanıyor. Güç kaynağından kaynaklıdır diye düşünüyordum arkadaşımdan aldım onda da açılmadı. (O PSU çalışıyor mu kesin bilmiyorum). Sizce sorun nerede? Ekran kartı, RAM, işlemci kesin olarak çalışıyor eminim. Sorun anakartta olabilir mi?
Sistem :
  • Nvidia Geforce Palit 7300GT
  • RAM 2GB 667 MHz
  • İşlemci Intel Pentium e2140
  • Anakart gigabyte GA-945GZM-S2 (böyle bir şeydi.)
  • PSU 250W
Markası yok PC'nin, zamanın efsane toplama bilgisayarıydı. 10. yılında gözlerini yumdu :)

Bende de XFX 7600 GT vardı. Ne canavardı be...
Anakart olsa bulması zor. Çalışanları satıp giriş seviye bir sistem toplamak en iyisi...

Hala sorumun cevabını alamadım. Yardımcı olabilecek birisi yokmu ? PSU veya anakart bozuk. Ama anlayamadım. Benim düşüncem anakart bozuk. Ona göre alacağım.

Benimde aynı şekilde sorunun vardı. Güç tuşuna bastıktan sonra 2-3 saniye fanlar çalışıyor sonrasında PC kapanıyordu. PSU bozulmuş olmalı. Tüm parçalarım yanmıştı benim fazla zorlamayın açılmıyorsa.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı