Çözüldü GeForce RTX 3060 ekran kartı güncelleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

naberen

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartı
Geforce rtx3060 laptop
NVIDIA sitesinden indiriyorum PC im Windows 11 olmasına rağmen bu NVIDIA grafik sürücüsü Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir hatası alıyorum ekran kartı: GeForce RTX3060 laptop.
Donanım kimliği: PCI\VEN_10DE&DEV_2520&SUBSYS_3A5D17AA&REV_A1

Çözüm
Muhtemelen sürücüyü nvidia.com.tr/drivers sitesinden indiriyorsun. Bu siteden indirdiğin sürücüler eski tip Standard sürücülerdir ve güncel mobil NVIDIA ekran kartlarıyla uyumlu değildir.

Güncel mobil NVIDIA ekran kartlarıyla uyumlu sürücüleri edinmek için sürücüyü www.nvidia.com/tr-tr/geforce/drivers/ sitesinden indirmen gerekiyor. Bu sitedeki sürücüler yeni tip DCH sürücülerdir.

Senin için sürücünün linkini aşağıya koydum direkt olarak. Sürücü linkinin sonlarındaki "DCH" ibaresini de görebilirsin. Bu ibare eski tip Standard sürücülerde bulunmaz.
Muhtemelen sürücüyü nvidia.com.tr/drivers sitesinden indiriyorsun. Bu siteden indirdiğin sürücüler eski tip Standard sürücülerdir ve güncel mobil NVIDIA ekran kartlarıyla uyumlu değildir.

Güncel mobil NVIDIA ekran kartlarıyla uyumlu sürücüleri edinmek için sürücüyü www.nvidia.com/tr-tr/geforce/drivers/ sitesinden indirmen gerekiyor. Bu sitedeki sürücüler yeni tip DCH sürücülerdir.

Senin için sürücünün linkini aşağıya koydum direkt olarak. Sürücü linkinin sonlarındaki "DCH" ibaresini de görebilirsin. Bu ibare eski tip Standard sürücülerde bulunmaz.

Çözüm
Muhtemelen sürücüyü nvidia.com.tr/drivers sitesinden indiriyorsun. Bu siteden indirdiğin sürücüler eski tip standard sürücülerdir ve güncel mobil NVIDIA ekran kartlarıyla uyumlu değildir.

Senin için sürücünün linkini aşağıya koydum direkt olarak. Sürücü linkinin sonlarındaki "DCH" ibaresini de görebilirsin. Bu ibare eski tip standard sürücülerde bulunmaz.

Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı