GeForce RTX 3070 Perakende Fiyatları Ortaya Çıktı

Yanlış bilgi
Olsa olsa en ucuz 5K olur ama en kötü ihtimal 5500 duruyor.

Özellikle GameGaraj veya Teknobiyotik üzerinden uygun bir kart alınabilir diye düşünüyorum.

Kanka, bu kartlarda soğutma önemli. TUF serisi 75 derecede geziyor, onun altı yanar. Kartın ömrüne yazık, günah. Alıyorsan sağlam soğutmalı alacaksın ki o da 6K bile rüya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka bu kartlarda soğutma önemli. TUF serisi 75 derecede geziyor, onun altı yanar. Kartın ömrüne yazık günah, alıyorsan sağlam soğutmalı alacaksın ki o da 6K bile rüya.
Mantıklı düşün. Yansa neden yapsınlar? Yandığı falan yok. Yemek pişirmiyorsunuz, isiya dayanikli bilesenler bunlar.

75 üstünde yanacak diye bir şey yok.

Forumda yorumlara bakıyorum da inanılmaz NVIDIA fanboyu dolu. Adamlar resmi sitesinde 5000 TL'ye giriş seviyesi gelecek diyor, ona rağmen fan boylar buraya gelmiş 3000 - 4000 TL'ye 3070 alırım deyip milletin elindeki 2060 - 2070'leri almaya çalışıyor yerseniz...

Açıklama resmi site: NVIDIA GeForce RTX 3070 Ekran Kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
Lanet olsun diyorum, başka da bir şey demiyorum. Yurt dışındaki adamlar 2-3 hafta dayandıktan sonra orta-üst seviye sistem toplayabilirken bize oyun oynamak hatta yaşamak yasak oluyor. Sonra da "A ülkesinde yaşamak zor yeğenim." cümlelerinin acısını çek, dur. Şu vergilerin...

Geri
Yukarı