GeForce yeni sürücü indirilemiyor

508516

Centipat
İlk defa sürücü güncelliyorum. Bir önceki sürümüm 19 Temmuz 2021'miş. Güncellenmesi gerektiğini bilmiyordum. Ama böyle bir hata alıyorum. Sebebi ne olabilir 2-3 defa denedim.

Dosya Ekleri

• geforce.PNG
    geforce.PNG
    620,6 KB · Görüntüleme: 37
Evet ama gerek kalmadı biraz tez canlı olduğum için hemen buraya yazdım. Bilgisayarı yeniden başlattım ve oldu. Bu konuyu da nasıl sileceğimi bilmediğim için böyle kaldı.
Hocam forumda bazı arkadaşlar bu güncelleme sonrasında performans kaybı yaşadıklarını yazmışlar, bende de biraz performans kaybı yaşattı. Acaba sizde de oldu mu?

Hocam forumda bazı arkadaşlar bu güncelleme sonrasında performans kaybı yaşadıklarını yazmışlar, bende de biraz performans kaybı yaşattı. Acaba sizde de oldu mu?

Yeni çıkan sürücüleri hemen kurmanıza gerek yok, sorunlu çıkabiliyor.

DDU ile sürücünüzü kaldırıp önceki sürümü kurabilirsiniz. Bunun için yeni bir konu açmanız gerekiyor.

Ben hemen denedim ve 40-42 fps aldığım Witcher 3: Wild Hunt oyununda 54-60 fps arasında değişen fps değerleri aldım. Ama bir önceki sürümüm 19.07.2021 idi. Belli bir değişimin olmasının sebebi bu olabilir.

2 tane oyun için özel çıkarılmış bir sürücü güncel sürücü. Bu yüzden normal. RTX serilerine yönelik daha çok.

Yeni sürümde ekran kartı fanlarını kontrol edemiyordum bir ara bir onceki sürüme geçince düzelmişti.

Yeni çıkan sürücüleri hemen kurmanıza gerek yok, sorunlu çıkabiliyor.

DDU ile sürücünüzü kaldırıp önceki sürümü kurabilirsiniz. Bunun için yeni bir konu açmanız gerekiyor.
Yok ufak bir performans kaybını çok da önemsemiyorum doğrusu uğraşmak istemedim. Sadece merakımdan sordum.

Geri
Yukarı