Geil, Oloy, Hikvision, Apacer, HP gibi markalar güvenilir midir?

mirtapio

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar özellikle RAM'de ve diğer bileşenlerde şu markalar tercih edilebilir mi, güvenilir mi: Geil, Oloy, Hikvision, Apacer, HP, Neo Forza, Team...

Son düzenleme:
Hocam marka değil de model üzerinden gitmek daha sağlıklı olur fakat marka olarak F/P ürünü çıkarıyorlar genelde.
Önemli olan model. Genel kalite anlamında Team, Apacer iyidir.
Elbette öyle, aslında tek tek her birine model yazmak istememiştim. Güncel olanlar birkaç örnek vereyim siz anlarsınız: Apacer Phanter, Geil Evo Potenza, Oloy Owl, Neo Forza Faye...

Elbette öyle, aslında tek tek her birine model yazmak istememiştim. Güncel olanlar birkaç örnek vereyim siz anlarsınız: Apacer Phanter, GeIL EVO Potenza, Oloy Owl, Neo Forza Faye...

Anlaşılan F/P bir RAM arıyorsunuz. Bunlardan hatırladığım kadarı ile bunlar iyidir:

Bunlar iyi diye hatırlıyorum yalnışım varsa düzletin. İçindeki çipleri bilmiyorum.

Hepsi genel kalitenin üstünde F/P ürünü. Üzmezler fakat uçurmazlar da.
Anlaşılan F/P bir RAM arıyorsunuz. Bunlardan hatırladığım kadarı ile bunlar iyidir:

Bunlar iyi diye hatırlıyorum yalnışım varsa düzletin. İçindeki çipleri bilmiyorum.

Yok, aslında sadece bazı markalar hakkında fikir edinmek istedim. Teşekkür ederim cevaplarınız için. Peki ekran kartlarında genel olarak şunlardan hangisi iyi kötü diyebiliriz: Evga, Arktek, Elsa, PNY PowerColor, XFX... Genellem yaparsanız sevinirim.

Yok, aslında sadece bazı markalar hakkında fikir edinmek istedim. Teşekkür ederim cevaplarınız için. Peki ekran kartlarında genel olarak şunlardan hangisi iyi kötü diyebiliriz: EVGA, Arktek, Elsa, PNY PowerColor, XFX... Genellem yaparsanız sevinirim.

EVGA ile PowerColor iyidir. XFX PNY idare eder. Diğer ikisini duymadım. Ama böyle genel bir sıralamadan ziyade her kart için ayrı ayrı araştırın. Değişebiliyor.

Yok, aslında sadece bazı markalar hakkında fikir edinmek istedim. Teşekkür ederim cevaplarınız için. Peki ekran kartlarında genel olarak şunlardan hangisi iyi kötü diyebiliriz: EVGA, Arktek, Elsa, PNY PowerColor, XFX... Genellem yaparsanız sevinirim.

EVGA iyi. Diğerleri hakkında bilgim yok.

Geri
Yukarı