Gelbura'dan alınan ID-Cooling marka fanın şasesi yamuk

your grandpa

Femtopat
ID-Cooling markasının distribütörü olduğunu öğrendiğimde sitelerine baktım ve fiyatlarını uygun gördüğüm için SE224 XT Black ürününü sipariş ettim. Fanı taktığımız büyük parçanın bir demirinin yamuk olduğunu gördüm. Kendilerine ulaştığım zaman fotoğraf atmamı istediler ve attım. Kendileri yeni ürün yollayacaklarını söylediklerinde açıkçası şaşırdım çünkü biraz karamsar yaklaşıyordum. Sonuç ne olacak, bakalım.

Son düzenleme:
Bu konuyu açma amacınız neydi? Anladığım kadarıyla sorunlu gelen bir ürün var ve aldığınız firma yenisiyle değişim yapıyor. Umarım yenisiyle böyle bir sorun yaşamazsınız.

Bu konuyu açma amacınız neydi? Anladığım kadarıyla sorunlu gelen bir ürün var ve aldığınız firma yenisiyle değişim yapıyor. Umarım yenisiyle böyle bir sorun yaşamazsınız.

İleride sipariş vermeyi düşünen insanlar için kendi tecrübemi paylaşmak istedim. Ben şahsen "güvenilir mi" diye Google amcaya sormadan ve ürün yorumlarını okumadan herhangi bir Online mağazadan kolay kolay alışveriş yapmıyorum. Teşekkür ederim.

Edit: Konuyu açtığım yorumu editleyemediğim için buraya yazayım: Fanı taktığımız büyük parçanın adı heatsink'miş.
Bugün değişim ürünü geldi. Üründe herhangi bir sıkıntı yok ve biraz uğraştırdılar telefon/mail yolu ile baya bir kaç kere iletişime geçtim ama sonuç olarak ayıplı ürün değişti ve bir sıkıntı görünmüyor çalışmasında.
Değişim ürünü geleli 1 ayın üzerinde (12 mayısta geldi) oldu ve kendilerine de bi o kadar zaman önce ayıplı ürünü gönderdim. Ürünün çalışmasında bir sıkıntı yok ve güzel fan.
12 mayıs değil pardon attığım yorum o zamandı. Bir aya yakın bir zaman işte 21-22 mayıs gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı