Gelecek hakkındaki teoriler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Wakuba

Picopat
Yer
Waku
Merhaba, biliyorsunuz ki "neuralink nedir?" Adlı konuya bazı teorilerimi sunmuştum. O konudan sapmamak adına yeni bir konu açtım, şimdi burada konuşabiliriz.
Çok önemli not: Bunların hepsi teoridir.

1- Covid 19 teorileri.
COVID-19 aslında çok yıllar önce planlanmıştır. Bu projeyi sadece bill Gates'in yaptığı düşünülmüş, çok yanlış. Ne demiştik, 2023'e kadar herkese çip takmayı hedefliyorlar. Bill gates de bunu doğrular açıklamada bulundu, "zengin ülkeler için 2021'de, fakir ülkeler için 2022'de salgının biteceğini" söyledi. Neyle olacak bu? Aşılardaki nano çiplerle. Bu çiplerle, Dark City ve Total recall filmlerinde bahsettikleri gibi beyinleri hackleyebiliyorlar, ayrıca kısırlaştırıcı madde eklendiğine dair glaxo firmasında çalışan kişinin kamuoyuna beyanatı var ki firmanın Afrika'da kısırlaştırıcı aşı kullandığı biliniyor, aynı firmada başkanlık yapan kişinin ABD'deki sağlık ekibinin başına getirilmesi de çok önemli detay. Milyonlarca çipli aşı bekletiliyor. Çipin içerisine dijital kimlik numarası eklenilmesi planlanıyor, bu kimliğin patent numarası 060606. 060606 numaralı kimliğe sahip olamayan kişiler en doğal ihtiyaçlarını bile karşılayamayacak. Bu çiplerin boyutu o kadar küçük olacak ki insanlar aşıyı test ederken çipi göremeyecek. Çiplerin nasıl takıldığını anlatayım: İlk önce bir kulak çöpü ile burnunuza girecek, çipin etkili olması için bezlere değmesi lazım. Bu bezlere fazla bastırıldığında kısa ve uzun vadede bir sürü sorun ortaya çıkıyor. Körlük bunun bir parçası. Bu kimlikler ile insanlar 4'e ayrılıyor. Çipler içerisinde kısırlaştırıcı madde var çünkü nüfus kontrol edilmek isteniyor. Bunu da bir sonraki teoride açıklayacağım.
2- Nüfus teorileri.
Nüfus doğayla orantılı olarak 500 milyonun altında tutulmak isteniyor. Hayvanları kontrol edebildikleri gibi insanları da kontrol etmeleri lazım. Bu nüfusu robot askerler ve çipler ile kontrol edecekler. Nasıl mı? Çiplerin içerisinde bir zehir var. Her insan izleniyor ve baş kaldıranın vücuduna zehir salınıyor. Böylece kısa sürede ölüyor. Robot askerler ise şu anda Rusya, Suudi Arabistan, Çin, Almanya, Amerika gibi ülkelerde yapımda. Türkiye'de ölecek insan sayısını 13.7 milyon olarak düşünüyorum.
3- Kaos teorileri.
Hedefleri kaos ile birlikte yeni dünya düzeni kurmak. George Floyd ile ilgili captain america (2011) filminde bir sürü görsel var. Düşünsenize, polis bunu yaptı ve kaos çıkardı. Peki neden durmuyorlar? Neden hala öldürmeye devam ediyorlar? Bunlar çok tartışılacak meseleler. This is america klibine göre, kaoslar, corona, ırkçılık ve her şey planlı. Orta sınıfı ve devletleri pes ettirmeyi, herkese aşı yoluyla çip taktırmayı planlıyorlar. Amaçları tek dünya devletini kurmak.
2011'de yayınlanan captain america filminde times meydanı'ndaki bir sahnede dikkat çeken 3 detay var, solda by george, we did it (george tarafından bunu yaptık) yazısı, ortada corona extra reklamı, sağda corona virüs ünün temsili var, buraya kadar oldukça sansasyonel, corona ve Floyd kaoslarının zamanlanmış programlama (predictive programming) olduğunu gösteriyor. Bu bölgenin hemen altına yanaşan polis aracından 4 polis çıkıyor, tıpkı Floyd olayı'ndaki gibi, üstelik polislerden biri, Floyd olayı'ndaki Chauvin'i temsil edecek şekilde seçilmiş, araca yaklaşan güvenlik görevlisi de Chauvin'i temsil edecek şekilde seçilmiş, tip olarak neredeyse aynısı.

Bitmedi.

Bu bölgenin hemen altına yanaşan polis aracından 4 polis çıkıyor, tıpkı Floyd olayı'ndaki gibi, üstelik polislerden biri, Floyd olayı'ndaki Chauvin'i temsil edecek şekilde seçilmiş, araca yaklaşan güvenlik görevlisi de Chauvin'i temsil edecek şekilde seçilmiş, tip olarak neredeyse aynısı.
Bu arada Chauvin'in esas mesleğinin kaos (kriz, crisis) aktörlüğü olduğunu, taksi klibinde ve boston olayları'nda da görev yaptığını, güvenlik görevlisi olarak da Floyd ile birlikte aynı Club'ta bir süre çalıştığını ve birbirlerini tanıdıklarını söyleyelim, komşuları da Chauvin'in polis olduğunu düşünmediklerini söylüyor, çalıştıkları Club'ın sahibinin minneapolis belediye başkanı jacob olması da, Lost dizisinde kara Duman'ı (deccal'i) ada da tutan Jacob'u hatırlatıyor, Floyd'un club içinde corona şişesinin olduğu afişin önünde fotoğraf çekilmesi ve afişin hemen sağında karışımı, Masonluk'ta en üst derece olan 33 numerolojisine sahip, turuncu rengi oluşturan sarı ve kırmızı renklerin yanında olması da bir başka önemli detay.
Times meydanı'ndaki sahneye tekrar gelecek olursak, george yazısının olduğu tabela ile siyah şemsiyenin altındaki Floyd'un temsili, bir süreliğine Chauvin'i temsil eden güvenlik görevlisiyle yan yana görünüyor, bu bölgenin hemen karşısında ekranlara yansıyan sahnenin solundaysa corona virüs ü şeklinin, sağında dünya'da ilk (the world's first) yazısı, sol üstündeyse ID ve 23 sayısı görünüyor,
Bilindiği gibi Gates'in Corona'yı bahane edip, zorunlu nano çipli aşılamayı getirme projesi olan ID2020 var ve 23 sayısı da 2:3=0, 666 yani incil, vahiy 13/16-17-18'de, 666 sayılı canavarın (deccal'in, şeytanın) sayısının olduğu çipi olmayanın en temel ihtiyaçlarını bile karşılayamayacağı anlatılır, yine ID2020 ile ilgili ki, Gates'in bu konuda, yani vücuda enjekte edilmesi planlanan dijital kimliklerin patent numarasında 666 sayısı var, parçaları birleştirildiğinde piramit şeklini oluşturan Resident Evil filminden tanınan, daha sonra Wuhan'da gerçekten de var olduğu anlaşılan umbrella firmasının logosunun olduğu şemsiye de, esas tehlikenin radyasyon olduğunu anlatırcasına, corona virüs üyle ilgili tabelaya yöneldiği görünüyor.
Captain america filminde, times meydanı'nda görünen Floyd'un temsilinin kıyafetinin, protestolara katılırken giydiği kıyafetin aynısından olduğu anlaşılıyor, yanlış duymadınız, Floyd ölmedi ve kendisiyle ilgili protestolara bile katılıyor, başrahip gibi giyinip, corona maskesi ve güneş gözlüğü taksa da yüz hatlarından, bıyığından ve burnundan fotoğraflarda görünen kişinin Floyd olduğu çok net anlaşılıyor.
Floyd neden ölmedi, görevi nedir?

Floyd olayı'nın kurgu olduğu, Chauvin'in tüm yükünü boşta olan sağ dizinde tutmasından ve dakikalarca o şekilde durmasından, kameralara aldırış etmemesinden, doktorun epstein ile ilgisinden, çöp kutusundaki 666 sayısından, caddedeki 33 sayısından ve birazdan anlatacağımız birçok detaydan çok net anlaşılıyor.
(Bazı yerler alıntıdır, yargılamayın.)

4- Radrasyon teorileri.
5G ile çok fazla radyasyon olacağını biliyorsunuzdur. 5G'nin içerisinde 60GHz var ve 45GHz'dan sonra insanlara çok yüksek radyasyon yayıyor. Ayrıca radyasyon ile kalmıyor, bir sürü sağlık sorunu, psikolojik sorunlar yaratıyor. Peki neden zararı bilindiği halde hala yapılmaya çalışılıyor? Hatta bazı yerlerde 6G çalışmaları başladı. Neyi planlıyorlar? Bunu biliyorum ancak içerisinde bazı siyaset içerikleri var bu yüzden söylemeyeceğim.

5- Ufo ve fema toplama kampları teorileri.
En önemli kısımlardan birine geldik. Peki neden önemli? Bunun cevabı aşamalardır. Her planın bir aşaması var ve bu aşama büyük mücadeleden tam önceki aşama. Bu aşamaları en alttan bulabilirsin, şimdi konuya geçelim. Sahte ufo istilası planı yaparak insanları fema toplama kamplarına toplamayı planlıyorlar. Bu sahte istila için geçenlerde 2 video yayınlandı. Ayrıca geçenlerde Amerika, ufo için yeni bir birim kurdu. Tek çare sığınak yapılması. Türkiye'de sığınak fiyatları bir hayli yüksek. Ancak sığınaklara toplayabildiğiniz kadar insan toplayın ve orman yakınlarında bir sığınak açmayın. Çünkü ormanlara insanların saklanacağını biliyorlar ve ormanları yok etmek istiyorlar.

6- Elektrik kesintisi ve güneş patlamaları teorileri.
Bunlar kesinlikle bahanedir. The great reset ve kaos oluşturmak için yapılmış bir plan. Tarih değiştirilebilir ancak 22 Eylül olarak düşünüyorum. Ayrıca elektrik kesintisi yapmayı plandıkları ilk aşama. Her ihtimale karşı yiyecek, su, fener, gaz lambası stoklamanızı öneririm. Tahmin doğru olmasa bile hazırlıklı olun. Yeni dünya düzeni'nin kurulmasındaki en önemli planları, güneş'teki patlamayı bahane ederek elektrikleri kesmeleridir. Adını hatırlamadığım bir filmde, internet kesilince herkes ortalığı karıştırıyor, kaos çıkıyor.

7- The great reset planı teorileri.
The great reset, tanrıyı unutturmak adına yapılan bir plandır. İnternette daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz çok yer kaplayacağı için yer vermedim.

8- Nükleer teoriler.
Clash for dawn oyunu giriş ekranına göreyse, taktiksel nükleer füzelerin hedeflerinde, ayasofya, sultanahmet camii, anıtkabir ve mescid-i aksa görünüyor. Sıradaki hedeflerinden biri, pet goat II'de bahsedildiği gibi, çamlıca camii görünüyor. Elektrikler kesilince nükleer santrallerdeki çekirdekler kontrol edilemeyeceğinden nükleer felaketler olur. En tehlikelisi de Ermenistan'daki nükleer santral, patladığında felaket olur, bütün komşularını da etkiler.

Teori aşamaları -
1. küresel elektrik kesintisi (karanlık)
2. haarp ile deprem ve tsunami (imha)
3. chemtrail Spreyler'den gönderilen virüsler (Salgın)
4. sahte ufo istilası ve fema toplama kampları.
(Istila)
5. five = fight. Mücadeleye hazır olun.

Tekrardan not düşmek istedim: Bunlar sorun çıkmasın diye teori olarak adlandırılmıştır. Bu konuda herkes gelecek hakkında teorilerini paylaşabilir. Her şeye açığım.

Son düzenleme:
Ölüp gideceğiz bir gün işte. En büyük gerçek bu, bana göre. :)

Bu arada Haarp'ı birçok kez anlattık burada. Hâlâ deprem oluşturuyor diye savunulması komik...

Hiçbir astronot uzaya çıkamadı, görüntüler montaj, taş devri yalan, teknoloji bu kadar ilerlemedi, Türk bilim adamları astronomi biliminin babasıdır, dünya küredir.
Trump'ın başkanlık konuşmasında, kameramanın monitöründe, ikiz kuleler göründü.
11 Eylül olayları'nda, tüm dünya'ya, uçak montajlı görüntüler servis edildi.
SpaceX roket fırlatılması görüntüleri de montaj, bir kısmı 2016'dan alıntı, bir kısmında fare, cam, eğik ve düz dünya detayları gibi görüntü birleştirme hataları var, ayrıca astronotlardan birinin stüdyo çekiminde olduğu görünüyor, üstelik arkasında yeşil perde var yani Green screen görüntü birleştirme programı çekimlerinde.

Cidden komik. Herfiler IMAX kamera bile çıkarttı uzaya. Koca roketleri uzaktan kumandalı drone gibi Atlantik'in ortasına indiriyorlar....

Bunları Ay'a iniş için de diyorlardı. Milletin aklı o teknolojileri çözmeye, okumaya yetişemediği için ancak saçma sapan teori üretiyor işte.

Son düzenleme:
Bence insanlık olarak yok olup gidelim. Yaşamak zor geliyor bana artık. Belki de yaşadığımız ülke bizi bu karamsarlığa itiyor... Hayatım yolunda ama hep bir şeyler eksikmiş gibi geliyor, sebebini bulamıyorum.

Tüm insanlık yol olmaya karar verse, ilk kafama ben sıkarım, cidden. Kıvılcımı başlatabilirim. :)

Hemen yazı yazmanıza şaşırdım, ben yanlış yazım hatası için yazdığımı daha okuyamadım.

Nufusu kısırlaştırma yoluyla kontrol alma olayını çok mantıklı ve dünyanın geleceği için çok önemli olduğunu düşünüyorum. 2018 Verilerine göre dünyada 7.549 milyar insan bulunmakta ve bu sayı oldukça hızlı bir şekilde yükseliyor bana kalırsa 30, 40 yıla bu sayının 6 Milyarlara kadar düşürülmesi lazım

mxmw409pc1m11.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı