#Gelecekiçinertele

Deschamps_18

Hectopat
Değerli Technopat kullanıcıları;
Öncelikle bir konu hakkında desteğinizi bekliyorum. Malum yakın zamanda duymuş olabilirsiniz. YKS (yüksek öğretim kurum sınavı) ertelenmişti. Ancak tekrardan sınav gündeme gelip, erken bir tarihe çekildi. Sosyal medya karıştı ve şu an öğrenciler ben de dahil olmak üzere toplanılıyor. Sayın Haluk TATAR bizlere destek olma amacıyla bir hashtag açtı ve insanları bilgilendirmek için bir video paylaştı. Benim buradaki nihai amacım konu önemli yerlere iletilip bunun için düşünmelerini sağlamak. Eğer Technopat aileside bir mazurunu görmüyorsanız videonun linkini eklemek isterim. Uzun zamandır burada olamadım farkındayım, ancak konuyu anladığınızı varsayarak nelerle uğraştımızı anlamışsınızdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin. Saygılarımı sunar, sağlıcakla kalmanızı temenni ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha ertelenmeden önce 1 milyon tweet atıldı ve işe yaramadı, bunun da pek işe yarayacağını sanmıyorum. Yine de belki ertelenir, 1 ay herkes için iyi olurdu.

Önceki senelerin istatistiklerini görüyoruz, Fizik yapma oranı %1'in altında. 1 ay içerisinde ne kadar geliştireceklerse artık kendilerini😀 Çalışan yine kazanır yaygara koparanların derdi belli.

Önceki senelerin istatistiklerini görüyoruz, Fizik yapma oranı %1'in altında. 1 ay içerisinde ne kadar geliştireceklerse artık kendilerini😀 Çalışan yine kazanır yaygara koparanların derdi belli.
Bunun çalışıp çalışmamakla alakası yok. Çalışan adam zaten türev, integral gibi konuların çıkarılması yüzünden 1-2 ayını çöpe attı o ayrı bir konu. Herkes programını temmuz ayına göre yaptı. Sınav ertelendikten 1 ay sonra tekrar eski tarihe almak saçmalıktan başka bir şey değil.

Ben size desem ki; bu ay kira vermenize gerek yok. Sizde harcamalarınızı ona göre yaparsınız. 20-25 gün sonra da sizden kira parasını istesem. İtiraz etmez misiniz?

İşe yarayacağını sanmıyorum. Yararsa daha kötü sonuçlar bile doğurabilir. Sınav süresi ve barajın durumu ortada.

Yeni konular

Geri
Yukarı