Gelecekte BTC kadar değerlenebilecek coinler olabilir mi?

TheJovenshire

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
5-10 yil uzun vadede bekletmeyi düşündüğüm birkaç coin var BTC kadar olmasa da düşük fiyatlı sıfırlı tek haneli rakamlı coinler gelecekte Ethereum Neo BTC gibi yerlere gelebilir mi?

Kripto borsası hakkında bir şey söylemek zor. Her şey sıfırda olabilir sonsuzda. Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız. YTD.

Ben block chain teknolojisinin ileride iyi yerlere geleceğini düşünüyorum ama size tavsiye vermemiz hem yasal açıdan doğru değil hem de birisinden yatırım tavsiyesi almamalısınız.

Block chain dediğiniz şeyin kripto para birimi mi var? Bulamadım da.
Çoğu kripto para bu teknolojiyi kullanıyor.

"Herhangi bir merkez ya da otoriteye ihtiyaç duymadan, verilerin dağıtık ağ üzerinde saklandığı kayıt teknolojisine blockchain ya da blok zinciri denir. İlk kripto para birimi Bitcoin ile hayatımıza giren blockchain, eski verilerde düzenleme olanağı sunmaz. Dolayısıyla geleneksel veri tabanları gibi değil, işlemlerin ardı sıra listelendiği dijital bir kayıt defteri şeklinde çalışır."

Çoğu kripto para bu teknolojiyi kullanıyor.
Tüm kripto varlıklar blok zincirini kullanıyor sanırsam.
"Herhangi bir merkez ya da otoriteye ihtiyaç duymadan, verilerin dağıtık ağ üzerinde saklandığı kayıt teknolojisine blockchain ya da blok zinciri denir. İlk kripto para birimi Bitcoin ile hayatımıza giren blockchain, eski verilerde düzenleme olanağı sunmaz. Dolayısıyla geleneksel veri tabanları gibi değil, işlemlerin ardı sıra listelendiği dijital bir kayıt defteri şeklinde çalışır."
Maalesef. Merkiyetsiz dediğimiz sistemi kullanmak için merkezi otoritenin yaptığı şeyleri kullanıyoruz :)

Piyasa o kadar oynak ki çok sağlam dediğimiz coinler yerlerde, onun dışında sadece eğlence odaklı çıkarılan coinler rekorlar kırıyor. Analizleri bi' kenara bırakmak gerekiyor, yatırım yaparken yazı tura atmak daha mantıklı resmen...

Yeni konular

Geri
Yukarı