Gelin dertleşelim

Lyrax52

Kilopat
Selamlar herkese. Herkesle birlikte dertlerimizi paylaşalım istedim. Nasıl olsa üzüntüler paylaşıldıkça azalırmış. Ben başlıyorum. Forest oynarken bayağı gelmiştim, 3 tane mağaraya inip evimi geliştirmiştim. Sonra laptop aniden kapandı. Açtığımda ise tüm ilerlemem boşuna gitmişti. Bu kadar peki, tabii ki de değil. Az önce yine reddedildim. Evet, biraz gereksizdi ama insan dertlerini paylaşınca rahatlıyor.

Selamlar herkese. Herkesle birlikte dertlerimizi paylaşalım istedim. Nasıl olsa üzüntüler paylaşıldıkça azalırmış. Ben başlıyorum. Forest oynarken bayağı gelmiştim, 3 tane mağaraya inip evimi geliştirmiştim. Sonra laptop aniden kapandı. Açtığımda ise tüm ilerlemem boşuna gitmişti. Bu kadar peki, tabii ki de değil. Az önce yine reddedildim. Evet, biraz gereksizdi ama insan dertlerini paylaşınca rahatlıyor.
LGS var ve matematiğim berbat.

1.5 yıl önce de ayrılmadan öncede yine aile içi huzur yoktu zaten, sürekli bağrışmalar, tartışma karışıktı durum.
Anne ile babanın tartışması çok kötü bir durum ya. Kim haksız olursa olsun sonuçta senin bir parçan, öteki tarafta haksızlığa uğrayanda senin bir parçan kimin yanında olacağını bilemiyor insan. Allah hayırlısını nasip etsin kardeşim.

Salata döner pardon tavuk döner yemeyi özledim. Dışarıdan başka yemek sipariş ediyorum ama döner sipariş edesim gelmiyor. Virüs bitsin 3-5 tane sipariş edip yemek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı